| BebytzaTha a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca te saruta cel pe care-l iubesti?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Este dorinta ta secreta si foarte puternica!
A fost preluata de subconstient pentru ca te-ai gandit intens la asta si,in timpul somnului,ti-o prezinta ca un film al imaginatiei proprii.
E doar gandul si dorinta ta,deci.
Dar de multe ori, cand ne dorim mult, mult ceva, se implineste, nu-i asa?
happy

| BebytzaTha explică (pentru greece12):

Nu chiar.Nu prea mi s-a indeplinit nimic din ce-am visat pana acum.

| greece12 a răspuns (pentru BebytzaTha):

Totul e posibil, sa stii!
Ai rabdare, ca nu se stie niciodata!happy

| mona a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la el si vrei ca visul sa devina realitate

| TiffanyღBJ a răspuns:

Inseamna ca iti doresti f mult sa te sarute happy
Visele reprezinta dorintele sau, dupa caz, temerile noastre cele mai ascunse.

| EugenShiAtat a răspuns:

Este o iluzie mentala te-ai culcat cu gandul la el ar fi bine ca urmatoarea zi sa faci tu ce ai visat laughing

| J0ker1999 a răspuns:

Te gandesti mult la el iar subconstientul reactioneaza oferind lucruri care fac creierul sa se simta bine, in cazul tau vise, sau, ai adormit cu gandul la el.

| ByCats a răspuns:

Te gandesti la el

| AndreeaRaluca18 a răspuns:

Ori el nu isi doreste asta ori tu te gandesti prea mult la el