| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa fiu din nou virgina ce trebuie sa fac? Adica pastile, tratament, opertii (informati, va rog). Si daca vreau sa fac vreo operatie ceva, trebuie sa stie si parintii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
36 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti fi din nou virgina niciodata. Poti apela la o operatie de himenoplastie, adica sa ti se coase himenul, dar asta nu te face virgina.
Operatia costa in jur de 800-1000 de euro (nu e acoperita de casa de asigurari), se face cu anestezie generala, cu acordul scris al parintilor daca esti minora si necesita internare de 24-48 de ore (care mai costa vreo suta de euro)

| Libelle a răspuns:

Fii domne serioasastraight face
Ai facut-o asta e.Nu mai poti da inapoi.

| ana_2556 a răspuns:

Ca sa redevii virgina nu poti decat sa iti faci operatie, si daca esti minora clar iti trebuie acordul parintilor. Si in plus este o operatie foarte costisitoare.
Intervenţia de plastie a himenului durează aproximativ o oră şi se desfăşoară sub anestezie locală. Himenoplastia se poate realiza prin 3 procedee, în functie de complexitatea cazului.

1.Reparaţia simplă. Este posibilă dacă rămăşiţele de himen sunt suficiente. Refacerea himenului constă astfel în unirea rămăşiţelor, închizând ruptura. Rezultatul nu este intenţionat însă să dureze. De exemplu, o astfel de intervenţie poate fi realizată cu 3-7 zile înainte de nuntă.

2.Repararea prin plantare. Această procedură presupune introducerea unui biomaterial care să acopere ruptura. Este de asemenea un procedeu temporar.

3. Reconstrucţia himenului. Dacă resturile himenului iniţial nu sunt suficiente, refacerea virginităţii se poate realiza prin strâmtorarea porţiunii iniţiale a vaginului, folosind mucoasa vaginală, ce va forma astfel un nou himen. Operaţia necesită internare pentru ziua în curs.

Himenul se va rupe în cursul primului act sexual, similar unui himen natural.

Himenoplastia este o procedură chirurgicală nedureroasă, cu riscuri minime. Recuperarea în urma operaţiei este rapidă, iar rezultatele înregistrate sunt foarte bune.

| Narcis2007 a răspuns:

Nui atat de grav...te duci la magazin, ceri un tub de picatura si cand ai ajuns acasa o desfaci si o introduci in vagin, cand ai senzatia ca este in mujlocul himenului apesi sa iasa doar o mica picatura si astepti circa o ora pentru a se intari...si voilà esti din nou virgina
P.S. daca vrei sa ai himenul mai elastic poti pune mai putin

| Samsung12 a răspuns (pentru Narcis2007):

Ce fel de tub de picatura?

| Narcis2007 a răspuns (pentru Samsung12):

Tub din ala cu rosu si negru e bun

| Samsung12 a răspuns (pentru Narcis2007):

Trimitemi o pozza, ca nu inteleg ce fel

| Narcis2007 a răspuns (pentru Samsung12):

Http://www.picatura.com.ro/img/presentacion.jpg

Warning: everything i said was just a joke, DO NOT try this at home!

| Samsung12 a răspuns (pentru Narcis2007):

Sigur ajuta? asta e clei nu?

| Samsung12 a răspuns (pentru Narcis2007):

E licipi, sigur ajuta?

| Narcis2007 a răspuns (pentru Samsung12):

E lipici de calitate, nu am incercat personal dar cine stie...

| Cosminaflavia18 a răspuns (pentru Narcis2007):

Cum se numesc picaturile care le găsești la magazin

| Pho3nix a răspuns:

Spune-i mamei tale sa-ti coase himenul.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nam stiut ca poti fi de cate ori vrei virgina.

| ionela22 a răspuns:

Nu exista pastile, tratament am auzit de operatie in alte tari dar costa exagerat.Dar nu ar trebui sa te gandesti la asta cine te iubeste te accepta asa cum esti, nu conteaza asta atat timp cat exista iubire.Sa intamplat asta este nu esti prima

| Summer a răspuns:

Operatia se numeste Himenoplastie din cate stiu, dar daca esti minora nu cred ca vei reusi fara acordul unui parinte.
In rest ce sa iti mai spun. Himeniplastia este o operatie de reconstructie a himenului si daca te intereseaza si pretul am gasit pe net ca e in jur de 14 milioane. In rest nu cred ca se poate altfel. Pt mai multe informatii cauta oe Google himenoplastie si vei gasit tot ce doresti: medici, clinici, condiitiile etc

| MMadalina a răspuns:

NU poti sa redevii virgina, fata draga... Ti-ai inceput viata sexuala si nu stii acest lucru?

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Nu poti fi virgina din noulaughing!
Si da, trebuie sa stie si parintiilaughing!

| AnaBejenaru a răspuns:

Nu mai potistraight facetrebuia sa iti dai seama de consecinte...

| Ombladon1 a răspuns:

Virgina nu mai esti! Tu te referi pentru refacerea himenului. Se poate rezolva doar prin operatie si trebuie acordul parintilor.

| danypoli95 a răspuns:

Mai bine stai asa ce te deranjeaza daca nu mai esti virgina sincer?

| ღAnonimღ a răspuns:

Cu siguranta esti o prostituata care nu se poate abtine.

| albertcraiova a răspuns:

Ehe nu mai poti fi virgina, din cate stiu o facusi cu prietenu tau. daca va iubiti dc ai vrea sa dai timpu inapoi? sau te parasi deja?

| Darius_6848 a răspuns:

Sa redevii virgina este posibil printr.o operatie. am auzit ca se fac in capitala, si costa aproximativ 10 mil, am inteles ca iti reface tesutul acolo jos sau il falsifica si cand intretii din nou relatii sexuale iti curge sange si te doare ca prima oara. parerea mea e ca e cam neortodox, sa faci lucru asta. daca tot nu vrei sa afle cineva ca esti virgina, fa-o in ultima zi de ciclu, fate ca te doare si esti virgina de cate ori vrei, in viata asta. sincer mie mi s-a intamplat de cateva ori si mie sa am parte de simulari si tot ea mi-a spus adevarul, dar stai linistita ca nu sunt multi care stiu ce gandesti u in pat asa ca cel mai bine ar fi sa simulezi decat sa te complici cu operatii si psatile
big grin

| Suhac a răspuns:

Cn a zis ca trebuie sa trebuie sa te fu?[sa te furnice intre picioarelaughing]

| BuburuzZzu` a răspuns:

Virginitatea e una. Nu o mai poti recapata inca o data.

| HaDeS_9190 a răspuns:

rolling on the floor daca vrei operatie pentru refacerea himenului, si nu ai peste 18 ani, iti trebuie acordul parintilor (LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL)/dar probabil ca esti o fata de 12-13 care s-a f****** cu unu' si nu vrei sa afle parintii / o operatie probabil costa peste 5.000 euro si o sa fi mediatizata pentru ca rar apar cu*ve care vor refacerea himenului.

| Cocoa a răspuns:

Eeee...buna intrebare dar mai bune sunt raspunsurile! Asta asa...ca sa realizati cat de important e sa fim virginehappy

| berelahalba a răspuns:

Draga nu ai ce sa faci moral psihic si spiritual vorbind te-ai grait ca fata mare la maritat virginitatea no poti lua inapoi, dar daca totusi vrei sa ti se "lipeasca" inapo nu face sex vreo 8 luni 1 an...

| Alin_6165 a răspuns:

Deci! In primul rand inainte sa faci ceva gandesti de 10 ori CU' CAPU' NU CU CURU! Acum ce sa mai...te prinde mama ta asta este...nu am ce sa iti fac ca operatii la tine la Salcioara acolo nu cred ca se fac.Esti proasta.Asa mori! Pacebatting eyelashes P.S. Virginitatea este odata, nu de doua ori!

| Sonya_6609 a răspuns:

Nu poti sa mai fi virgina
ai fost dar acum nu mai ai ce face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In noaptea nuntii,dupa ce ai mintit prostul atita timp,iti iei o mica cantitate de singe de porc intr-un balonas pe care il introduci in vagin dupa ce te speli bine bine cu apa si cu piatra acra sau cu sare de lamiie.Te irigi un pic si inauntru,dupa care introduci balonasul cu singe, sari in camasa de noapte dar ai grija, nu te apuca de penis ca de coada sapei ca se prinde.O faci pe nevinovata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bitch.
După ce că ai un nick tâmpit
După ce că ne arăți țâțele
După ce că îți faci poze cu telefonul în oglindă
După ce că ții buzele parcă ai astepta să... " :* "
După ce că stai într-o poziție indecentă...
Mai și exiști.

| PuMa2011 a răspuns:

Daca nu ai peste 18 iti trebuie acordul parintilor si ai cam "belito"

| ネコ_アンヅレエア_2000 a răspuns:

Trebuie să faci himenoplastie, dar dacă totuși nu vrei să afle cineva că ai avut un act sexual, poţi spune că ai folosit un tampon și nu l-ai folosit bine, băgându-l prea adânc și mno, că ţi s-o rupt himenul.

| Enache_Elena_1990_RmP5 a răspuns:

Sorry dar nu poti fii virgina decat vu operatie si daca esti minora ati trebuie acordul parintilor ...si nu baga in seama toti needucati care ti-au raspuns nepoliticos...