| Valyasdfg a întrebat:

Dacă vreau să-i zic la una așa direct că vreau sa i-o trag, ar accepta? De ce unele se tem și altele nu?

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-ti sparge nasul ins ecunda 2, probabil ca te va da pe mana serviciului de securitate.
Dar tu esti obsedat sexual, sau bolnav mental?
Cum sa i te adresezi unei fete/femei in acest fel, fara pic de bun simt si fara a gandii repercursiunile actiunii tale?

| Valyasdfg explică (pentru Violleta2022):

Ai impresia că aș zice la o necunoscută? Și dacă aș face.o, fi liniștită că aș spune râzând, in glumă, (de exemplu: hai tu să ne f**em) sunt destule care vor din prima, dacă se mai uita si cu o privire timida, putin râzând e clar, deci... Mai pe scurt și vouă vă place, dar. vă respectați și nu vă... pătați ca să zic așa, pentru că rapid sunteți considerate cu**e, de unii***, plus ca puteți rămâne însărcinate, poate nu sunteți pregătite, plus durerea, frica la unele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Mai, nu stiu de unde parerea asta ca "sunt destule care ar face-o" cand la noi nu se scoala nimic baiete, la noi daca nu-s sentimente in inima, nu ajungem la pat cu nimeni.
Tu esti inca mic, fara experinta la femei, de aceea generalizezi aiurea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista posibilitatea ca unele femei de o conditie indoielnica, sa accepte din prima sa intretina sex cu un necunoscut, dar la fel de bine exista si femei care ar considera propunerea ca fiind un afront la adresa sa si ca atare sa te trezesti ca-ti trage minim o pereche... de palme. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Poate da, poate nu.

| alina2k18 a răspuns:

Daca o ai mare si in biblioteca acceptawinking cica alea mor dupa lupa cel mai tarewinking dar o ard romantic la vederewinking

| Plato a răspuns:

Depinde, prietene. Intr-un club majoritatea ar accepta, intr-o biblioteca mai putin. Depinde de nivelul de respect de sine al fetei respective. Daca nu da 2 bani e ea, va accepta.

| Eduard196 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Zi-i ei si vezi daca accepta. Dar vezi sa ai limbajul cat de cat la locul lui.

| Valyasdfg explică (pentru Eduard196):

Păi crezi că un cuplu n-ar vorbi de așa ceva? Noi chiar vorbim deschis! Am vrut doar sa vad și altfel de mentalitate, lumea este mare, e bine să afli mai multe păreri, uneori nu-i de ajuns sa știi detalii de la prieteni, familie, sau prietenă! Mulțumesc!

| Valyasdfg explică (pentru Eduard196):

Păi normal că accepta odată ce am zis că avem o viață, relație sexuală normală,

| gabriielaaa a răspuns:

Unele nu le pasă parerea altora si sexul pentru ele e o necesitate nu un act ce ar trebui să se întâmple între doua persoane ce se plac reciproc si au niste sentimete pozitive. Suntem diferiți si avem diferite principii si diferite opinii.

| Issabelle6789 a răspuns:

Eu sunt fata si daca tu m-ai vedea si mi-ai spune asta inseamna ca m-as speria? Stii cate propuneri din astea primesc fetele de la baieti? Chiar daca sunt cuminti sau nu.Acum ce ar insemna? Ca fetele vor sa ii ia pe toti la rand pentru ca vor ei asta?

| Valyasdfg explică (pentru Issabelle6789):

Ok...dar de ce unele se tem și altele nu?

| Issabelle6789 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Pai? cele ce se tem o fac pentru ca se gandesc la faptul ca vor fi judecate de baiatul respectiv, ca dupa aceea vir fi parasite, ca poate baiatul va spune si altora... cele care nu se tem o fac pentru ca nu le pasa de ce spune lumea, pentru ca ele daca simt sa faca asta pentru ca sunt atrase sexual atunci o fac?

| Valyasdfg explică (pentru Issabelle6789):

Da' acum sincer... vă place sau nu? O faceți de plăcere sau pentru a mulțumi bărbatul, adică din obligație?

| Issabelle6789 a răspuns (pentru Valyasdfg):

? pai daca noua nu ne-ar placea inseamna ca pe lumea asta ar exista doar femei care fac din obligatie.Iti dai seama cate ar fi nefericite? Cele fericite nu o fac din obligatie ci din placere.

| Valyasdfg explică (pentru Issabelle6789):

Acum scuzați întrebarea dar am văzut un documentar despre astea și am vrut sa văd și părerile altora, eu am iubită, stau ea de 3 ani, adică aproape 4 că în februarie la anul se împlinește.și avem o relație sexuală normală, mulțumesc pentru răspunsuri! Și nu uitați: futeți.va mult: laughing

| Amigoiulian a răspuns:

Omule, gândește-te ca pe parcursul unei zile nu ești numai tu cel care ii zice asta, ci mai sunt încă 10 ca tine. deci. mai mult ca sigur fata respectiva se simte deja sătulă de ăștia ca tine