| DariaCurca11 a întrebat:

Daca vreau sa impresoniez un baiat cum sa fac? sa ma imbrac sexy sau cum? Va rog ajutati-ma ca as vrea sa fie totul bine!

Răspuns Câştigător
| Atacator007 a răspuns:

Cucereste-l prin inteligenta ta, e cel mai eficient modbig grin

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vârstă ai?

| RAY a răspuns:

Noi barbatilor ne place sa privim mult, nu il impresionezi imagineazati ca ala va crede ca esti buna doar de sex atat, si noi cand cautam ceva serios nu cautam dezbracate astea pentru o noapte atat

| RAY a răspuns:

Un barbat i impresionat de sinceritatea unei fete, de inteligenta ei de carcaterul ei vorbesc de ceva serios

| corbulalbrosu a răspuns:

Cat mai simplu, dar in acelasi timp si elegant. Ti-as recomanda sa fii de obicei imbracata in rochita sau bluze si fustita. De obicei forma armonios conturata si frumusetea unor picioruse goale sunt in masura sa ridice la cote maxime pulsul oricarui "mascul".

| Oana92 a răspuns:

Tinutele sexy sunt pentru femeile mature care stiu ce fac. Fetitele care vor sa fie sexy reusesc doar sa fie vulgare...

Ar trebui sa impresionezi prin caracter, prin felul de a gandi, nu prin haine si tinute sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e daca ai cu ce sa-l impresionezi si nu cum sa-l impresionezi... Ai inghitit vreodata sabii?

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

In general, mai devreme sau mai târziu, vei fi tu însăți. Persoana de lângă tine ar trebui să te placă (sau nu), pentru ceea ce ești tu. Cu cat mai devreme, cu atât mai bine pentru amândoi. Nu încerca să te transformi, nici măcar pentru o zi, în ceea ce crezi că ar vrea cineva să vadă. Iar dacă nu poți fi tu inați lângă cineva, atunci nu merita să stai lângă el happy

| PaulaDaria a răspuns:

Barbayilor le plac fetele timide (daca esti asa) si fi tu insati asta vor barbatii asa sunt eu (timida) si sunt cu cineva