| MSLOVELY098 a întrebat:

imi e cam jena sa vb despre asta dar vreau sa ma ajutati. iubitul meu mi. a km dat de inteles ca ar vrea asa un fetis gen sa ma imbrac sexy intr. o seara sau ceva de genul. as vrea sa o fac dar nu stiu cum as putea! nu imi e rusine de el ma simt in largul meu cu el de obicei suntem de apr 2 ani impreuna insa nu stiu cum as putea sa fac asta! un plan va roog funda sigur

Răspuns Câştigător
| yuyubarbie19 a răspuns:

Nai nevoie de o 'masca' scumpo `! Fii tu insati, dar poti sa te schimbi putin.Fii mai increzatoare.Citeste in Bravo girls nr 17 2011 articolul Cei atrage pe baieti la fete.O sa vezi cum trebuie sa te imbraci si comporti.Va reusi iti carantez, Funda te rog?

6 răspunsuri:
| nighter a răspuns:

Lui ii place de tine si ii place cum arati. Nu trebuie sa fii fotomodel. E suficient ca prietenul tau sa te vada ca fiind f. frumoasa pentru el. Relaxeaza-te si va fi placut pentru amandoi happy

| MSLOVELY098 explică (pentru nighter):

Mersi mult big grin pe bune chiar m.ai facut sa ma simt mai bine si sa am incredere in mine

| nighter a răspuns:

F bine, ma bucur big grin

| SexGirl1921 a răspuns:

Uite-te la un film erotic, invata miscarile si il vei face sa te doreasca mult

http://watcheroticmovies.com/

| MSLOVELY098 explică (pentru SexGirl1921):

Sincera sa fiu nu stiu cum sa apar! adica st f prostanaca in din astea si daca m.as imbraca intr.un fel intru pe usa si ii spun iti place? mi se pare penibil plus ca nu arat f bine sad

| Ady05 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insutzi happy