cami
| cami a întrebat:

Dar... ce intrebari dificile pune EL?

3 răspunsuri:
cami
| cami explică:

Bon...sa rectific "dar ce intrebari dificile pune EL (IUBITUL, SOTUL, PRIETENUL)?"

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ti se par dificile intrebarile puse de un El? Atunci gandeste-te cat de dificile i se par Lui intrebarile puse de EA! Se stie ca barbatii, in general spun ceea ce gandesc, nu fac mare filozofie cand intreaba. Femeile rasucesc tema pe toate partile si dupa ce o dezbat in sinea lor si cu prietenele ii pun intrebarile la foc automat si de multe ori fara sa astepte un raspuns. Vai de capul Lui daca tace sau raspunde in doi peri, sau se gandeste sa fie mai evoluat... ca s-a zis...
Si nu, nu sunt misogina... Sunt femeie! laughing

Bula
| Bula a răspuns:

EL nu pune intrebari. Te sa gasesti raspuns la intrebarile puse de tine si de semenii tai.