| anonim_4396 a întrebat:

Ce intrebari dificile pune EA?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Daca as fi o maimuta paroasa.chelioasa,urata si grasa, m-ai mai iubi?laughing

13 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Nu observi nimic nou la mine? ii distrugi cu faza astahee hee
Ce ai facut azi? (pentru ca urmeaza sa zica ce a facut ea si nu mai terminahee hee

| elena a răspuns:

EBA sau Ea?

| joy a răspuns:

Rochia neagra sau rosie?

cristian
| cristian a răspuns:

Pe unde ai umblat derbedeule?

| andreutz a răspuns:

"iubitule... tie nu ti-a placut noul model de rochie de la dinasty? ce zici, oare nu mi-ar sta bine? cum? cat costa? eee...pai ce conteaza...parca ziceai ca dragostea e nepretuita!"...

si acum ar trebui sa intervina cineva si sa zica fericirea nu se poate cumpara... dar pentru toate celelalte lucruri de care aveti nevoie pentru a satisface poftele sotiei exista mastercard big grin

| Selena a răspuns:

Ce observi nou la mine?

| selef a răspuns:

Mai poti?
Ai terminat deja?

| N538961518 a răspuns:

''esti beat?''

| LittleZyzy a răspuns:

Intrebari de genul "cat de mult ma iubesti?", "ce ai fi dispus sa faci pentru mine" s. a. m. d.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"ma iubesti?"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-ai zice daca iti spun ca sunt gravida?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea pune intrebari dificile doar daca le consider eu asa. Nu e nicio intrebare dificila, doar intrebari la care nu stim sau nu vrem sa raspundem.

| diavolitzza a răspuns:

"ma iubesti?"
"ai stat cu alta cand ai iesit fara me?"
"mai inselat?"
"de ce nuh imi spui "te iubesc"?"
chestii de genu:-J