| RAY a întrebat:

Dar voi mai credeti in iubire?

24 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Iubirea de cuplu? Evident, doar ca n-o caut in mod special, nu alerg dupa ea de cand ma stiu,, am lasat totul de la sine.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Iubire de manuela ai? laughing laughing o sugrumi des

| RAY explică (pentru Drimmero):

Evident, doar ca n-o caut in mod special, nu alerg dupa ea de cand ma stiu,, am lasat totul de la sine.

te astepti ca ea sa iti baga la usa?

| Drimmero a răspuns:

Ai cerut un raspuns serios sau iti arde de circoteca?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Exista alte forme de iubire?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Te-am enervat man? scuze

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu m-ai enervat dar uneori ai niste glume cretine, fara nicio suparare dar trebuie sa fim realisti. Nu te jignesc pe tine ci unele glume

| RAY explică (pentru Drimmero):

Dar totusi tu astepti ca EA sa vina la tine? eu nu cred in efecte fara o cauza, gen sa vorbesti cu fete, sa te bagi in seama cu ele nu pe net, real, la locul de munca sau in grupul tau social

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu, daca imi place de una ii dau semnale, uneori subtile iar alteori ii zic direct, chiar daca nu imi impartaseste sentimentele imi trece repede,, de altfel ma indragostesc super greu.

N-am fost niciodata disperat incat sa am ca scop o relatie, in sensul ca nu am alergat dupa relatii,, totul a venit de la sine, asa sunt si acum, daca e sa fie ceva va veni de la sine, nu stau sa ma rog dupa nimeni pentru a satisface societatea, e mai bine sa fii fara relatie, te lafai fara batai de cap, timp de relatii stii cate vor fi? N-ai idee....fiti barbati si ganditi rational, nu mai fiti asa emotionali!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu e vorba de disperare, dar nici sa stai inchis in casa asteptand minuni, e na si barbati au sentimente

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

N-ai inteles ce am vrut sa zic. Nu e vorba de inchis,, e vorba ca nu trebuie sa sari pe una s-o faci de combinatie ca ultimul turbat, asteapta natura sa intervina/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Natura man sa intervina, natura nu intervine man,tu esti singurul care intervine placi o fata o inviti in oras la o intalnire vedeti daca va placeti, fetele nu o sa faca primul pas, tocmai de asta e bine sa te intalnesti sa vezi, sa vorbesti cu ea, nu e vorba de disperare, cand dupa fundul unei fete e disperare, viata e o incercare man, fetele au mereu noi oferte tu ca mascul faci oferta nu invers

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Inteleg ce zici, eu ti-am zis doar ca nu am alergat ca nebunul dupa relatii, am asteptat si m-am asigurat intai, nu am fost disperat.

| Sofer a răspuns:

Ce iubire frate. ca am aflat ca timp de 7 luni m-a mintit iubita si relatia fiind la misto.

| RAY explică (pentru Sofer):

Cu ce te-a mintit?

| Plato a răspuns:

Bineinteles.

| RAY explică (pentru Plato):

Doar ca sa enervezi spui asta laughing laughing

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Nicidecum.
Crezi ca eu nu cred in iubire?

| RAY explică (pentru Plato):

Eu nu cred,eu stiu ca exista,probabil ca si tu stii, daca ai iubit vreodata, nu e vorba ca nu stiu ce e iubirea, uni cred ca eu vreau o fotomodela sau ca vreau doar sex, eu as vrea o fata draguta dar sa fie sincera, pana acum nu am intalnit asa ceva

| Nirvanaaa a răspuns:

Pe jumatate. Unele lucruri te fac sa crezi, altele sa te indoiesti.

| Endoryus a răspuns:

Nu poti crede in ceva ce nu exista.

| RAY explică (pentru Endoryus):

Nici ura nu exista, dar o percepem la nivel constient

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nici vorbă

| OrdanKarris a răspuns:

Nu prea cred ca am crezut vreodata in iubirea descrisa de muieri, aia de telenovele, cu siropareala prosteasca si romantisme puerile. Dintotdeauna am fost pragmatic. Ca m-am lasat pacalit de vreo cateva ori, sigur, s-a intamplat. Dar sa cred efectiv in asta? Nu.