| keybyeTeQuila a întrebat:

Dati-mi niste filmulete unde inveti cum sa saruti cu limba.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kdPKBpiNyGw mai cauta acolo ca mai gasesti

| soriinaa a răspuns:

Acum cateva ore vroiai sfaturi despre sex si cam absolut tot ce tine de asta, acum cateva zilee parca ai si facut dragoste cu prietenul, iar acum nu stii nici sa saruti. Ca sa vezi. Eu zic sa lasi vrajelile si aburelile astea la o parte si sa-ti vezi de treaba, fetito ca aici nu impresionezi pe nimeni. Pa, pa

| Alexintunecatul a răspuns (pentru soriinaa):

E jale cu copilele astea in ziua de azi.

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Se numeste sarut frantuzesc.

| ღDiissyღ a răspuns (pentru MusicIsTheAnswer):

Ai dreptate...dar unii nu stiu asta

| StefanXy a răspuns:

Nu e foarte greu trebuie doar sa bagi limba in gura partenerului si sa o plimbi un pic eventual cu varfu limbi ii masezi limba big grin nu e mare smecherie big grin

| auras121 a răspuns:

Daca aveti chef de baza aici este rezolvarea sunt niste labagii din valcea 0768514294 si 0761253039