| Gaby4u a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri frumoase de dragostelove struck... mai speciale daca se poate!

batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Cand luna se ascunde-n nori...prevestind furtuna.senina fie noaptea ta...senina cum e luna.

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

A trecut ceva timp, apoi mi'ai zis ca s-a terminat... Ce ciudat ...ca parca de tine eram drogat.
Asculta glasul inimii. Langa tine alaturi voi fi! Pe un singur drum vom pasi
Adorm zambind si ma trezesc cu zambetu` pe fata
`~CuvinteLe sunt surde`. Acel vechi Eu`. Nu te mai aude"X!

"Nu-mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti, pentru ca s-ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta
Mi-ai facut zilele tot mai buneee M-ai facut sa zambesc din nou Viata mea s-a schimbat langa tineee Si-am uitat acum de tot ce-i rau
Impreuna am trecut peste soare, peste ploi.Ieri si azi. si maine traiesc cu speranta ca va exista intotdeauna acel ' noi doi
Daca nu imi permit, atunci ia spune'mi: Cine te'a invatat sa zambesti?!
El pe ea o iubeste, el pe ea o doreste blondo u esti de rezerva doar bruneta e perfecta laughing
Vrea sa-mi impart viata cu tine doar cu tine tu cu mine/Of iubirea mea/Sa ne iubim la nebunie tu cu mine eu cu tiine/Of dragostea mea
Vreau sa traiesc sa zambesc si sa gust viata asta langa tine Ai reusit sa ma lasi fara trecut intr-un prezent viitor de armonie
"va veni o zi in care in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate acele bucurii si nebunii dar trecutul se ascunde nu mai vine niciodata...doar amintirea spune:ASA A FOST ODATA
Si nu pot sa descriu sentimentele pe care le-ai simtit. Si cat de mult ti-a plans sufletul si cat ai suferit
Fericirea te face dulce, incercarile te fac puternic, regretele te fac uman, esecurile te fac umil, succesul te face sa stralucesti, iar tu`mi dai puterea sa` continui

Bai, nu stiu daca e ceea ce cautai, dar eu ti-am pus cateva destul de dragute, cred eu love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sfaturi? cauta-ma...

| RuXx_9720 a răspuns:

1.Stiai ca barbatii si femeile sunt ingeri care au numai o singura aripa? De aceea este nevoie ca ei sa se imbratiseze, pentru ca sa poata sa zboare. Sper ca tu ai sa iti gasesti ingerul cu care sa poti zbura pentru totdeauna.

2. E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

3.It's gonna take a miracle to bring me back,
And you're the one to blame.
cam atat big grin fundita?happy

| AromaClipelor a răspuns:

Atunci ştiam ce e iubirea fără să citim în DEX.
Indiferenţa mea, te va lovi puternic în piept. Atunci îţi vei da seama, că nu mai pot să te mai iert.
Se spune că iubim o dată-n viaţă, o singură iubire. Atunci, cum se face că suferim la orice despărtire?!