| BLUEishot a întrebat:

Dati`mi si mie nume da caine mascul (bichon maltese ) mic pufos alb laughing va rog mersi >anticipatbig grin<

Răspuns Câştigător
| membrugirl2010 a răspuns:

Pufi, Zipi, Dixi, Alvin, Bingo, Lord, Leo, Blanchy ar fi tare Blacky etc
Uite, iti dau un site cu super-nume de catelusi:X
http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html
FUnda, te rog:X:)?

9 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Puffy happy

| мełıššα a răspuns:

Bursy love struck e genial acest nume am avut la fel un catelus cum ai specificat si i-am pus acest nume :X e superb.
Boby
Pufulete
Bulgaras love struck
Pufu
Si nu imi mai vin in minte dar eu zic bursy sa ii pui ca e prea frumoshee hee

| bianca_1157 a răspuns:

Buna, dixi, rex, roco, tomi, max, bruno, aslan, azo, tine-ne la curent ce nume ai ales tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azorel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma poate ajuta cu un nume pentru. bichon maltesse femela...laughing:* in citeva saptamana. il iau acasa si... vreau un nume ma puteti ajuta? PLSS>devil

| LaviniaLavi19 a răspuns:

Si eu am un Bichon Maltese Toy si il cheama Benny...cred ca il place pentru ca se invarte dupa codita de fiecare data cand il stig

| xXandreyXx a răspuns:

White happy dupa cum vad in poza e un caine ff frumos... White happy suna genialrolling on the floor

| moni_7702 a răspuns:

Rex samdi boby frumy lord black cary lizy cash