| Alexandra_Eu_1988 a întrebat:

Am un caine Bichon Maltez, mascul. Ce nume sa-i dau?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dixie, Abby, Dexter

| alex0110 a răspuns:

Poate ti se potriveste ceva de aici : chrome://newtabhttp//www.royalpet.ro/nume-de-caini.html.

| Deliadelias a răspuns:

Rony
Rufus
Bruno
Adolf
Athos
Bobby
Miki
Oxy
Pluto
etc...

| Victor7boy a răspuns:

Salut.
Ii poti spune :Rex, Dino, Nero, Boby, Bobica.
Sper ca te-am ajutat.

| simonafrumoasa a răspuns:

Rony rory iubitel pussi marduc nu stiu da si tu un google si vei gasi scrii acolo nume de catei. numai bine pa pa.PUP!

| teotaur a răspuns:

Cocolino.
Cocosul
Bubico
Ubi
Biby
Mino
Nibitas

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| Cuky a răspuns:

Sunt multe nume dragute de catelusi. Cele care imi vin acum in minte sunttongueluto,Max,Dino,Haky,Toby,Buddy,Terry,Buster,Barney,Oscar,Sparky,Murphy,Jack,Harley,Spike,Riky,Chapy,Rusty,Charlie, Luky, Shagy, Ted, sau Tedy, Arthur, Spido, Vick, Boby...etc.Multi dintre oameni aleg numele cainelui dupa personalitatea lui.Incearca si tu.De exemplu, daca ii place sa roada si roade cam tot ce e prin casa, numeste-l Rontaici. Daca ii place sa sara, numeste-l Jumpy. Daca e mai tot timpul fericit, numeste-l Happy. Daca ii place sa doarma sau sa leneveasca, cu siguranta numele va fi Sleepy, si asa mai departe. Sper ca te-am ajutat si sa-ti traiasca! Bafta cu alegerea numelui si sa ne spui si noua rezultatul!

| golftuning a răspuns:

Tulfut laughing

| Alex432 a răspuns:

Brutus ^_^