| anamaria003 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee ce as putea sa-i cumpar iubitului meu.implinim un an de cand suntem impreuna...please

Răspuns Câştigător
| MaddieGirl10 a răspuns:

Eu ti'as recomanda ceva personalizatwinking in care sa puneti o poza cu voi doi :X si cu un scris eventual smug spre ex. o cana sau o perna. ceva care il foloseste in mod frecvent iubitul tauwinking sper ca te'am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti freci banii aiurea.Gateste-i ceva super bun! Ia o reteta de pe net si surprinde-l cu ceva nou.Fa-i si un desert! Si incearca sa fii macar in ziua respectiva cea mai buna iubita din lume!laughing Fara sa te superi sau enervezi.Ca lucrurile materiale...

| Allex7 a răspuns:

Un ceas dupa parerea mea ar fi chiar potrivit depinde de gusturi, daca este iubire ai de toate

| anamaria003 explică:

Mersi din suflet:*:*