| Iuli24 a întrebat:

Buna tuturor, se apropie ziua iubitului meu si nu am nici o idee cam ce as putea sa ii cumparsad As vrea totusi sa fie ceva special. Vreo idee ceva:-s. Funda love struck.

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Un ceas,un parfum,o carte,un tablou cu voi doi impreuna,un breloc cu zodia lui,o icoana sfintita, un CD cu muzica preferata, o prajitura facuta chiar de tine si nu in ultimul rand o petrecere-surpriza.

5 răspunsuri:
| scumpik99 a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi haine(tricou, camasa, etc)sau ceva frumos ca un ursulet de plus pe care scrie love sau un lantisor cu litera i.Si celelalte raspunsuri sunt bune.Dar daca vrei ceva foarte special poti sa-i faci ceva personalizat de ex un tricou cu poza voastra pe el sau ursulet pe care scrie iulia+prietenul tau. Orice ia-i lua trebuie sa fie din inima.Gestul conteaza.
La multi ani prietenului tau.

| Iuli24 explică (pentru scumpik99):

Mersi frumos :*

| deathproof a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum, sau ceva ce isi doreste foarte mult. O sabie katana artizanala sau mai sunt filme la promotie(9ron)

| Gabriela343 a răspuns:

Pai,ceva ce poate dura,ii poti sa un sarut special,dar si un obiect... ceva care sa poata dura o viata,depinde ce ii place, si gandeste`te la ceva asemanator, care poate dura...gandeste`te,sigur iti va veni o idee:X

| Marys_6008 a răspuns:

Pai ai putea sa faci o perna cu poza voastra pe ea, sau o cana cu poza voastra ...nu stiu ceva care sa ii ramana amintirebig grin