| amoryka a întrebat:

Hey TPU... help me please crying vin sarbatorile si vreau sa-i fac un cadou iubitului meu mentionez ca avem 3 luni de cand suntem impreuna si nu stiu ce sa-i fac cadou crying dati-mi niste idei va rog dar nu vreau ceva scump oh go on cea mai buna idee primeste fundita :* love struck

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cumpără-i un manual de limba română şi roagă-l să te înveţe şi pe tine.

| amoryka explică (pentru Woodenpints91):

Auzi... eu ti-am cerut opinia tha, dk tuh te crezi mai buna, du-te si raspunde la alte intrebari; cu siguranta nu am nevoie de tinewinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru amoryka):

Sunt convins că nu ai nevoie de mine. Ai nevoie de un abecedar, pentru halul în care chinui româna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac origami si poti sa ii faci o inima din hartie, cauta pe net si gasesti happy

| amoryka explică (pentru anonim_4396):

Vreau totusi ceva mai putin copilaresc laughing are 19 ani laughing

| Albnegru10 a răspuns:

Poti sa-i iei un parfum ceva, sau un tricou smecher, ceva haios, stii tu si in acelasi timp legat de sarbatori! Dar daca te iubetse i va placea orice cadou de la tinehappy