| ady080510 a întrebat:

Dati-mi si mie un sfatulet big grin :Cum as putea sa recuceresc fosta mea iubita la care tin extrem de mult? Am fost impreuna un an si jumatate, nu am inselat-o. Vroia doar sa fie singura pentru ca spune ea: Nu vrea o iubire totala. Orice raspuns m-ar putea ajuta enorm de mult.

Răspuns Câştigător
| bia0000 a răspuns:

E vara :fa un picnic undeva intr-un parc retras si spune-i ce simti pentru ea ca esti dispus sa o iei de la capat ca o iubesti enorm si ca o astepti, ca niciodata nu ai inselato...sigur o sa se intoarca la tine totul sta in atitudine si de mediul pe care il creezi

3 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Daca nu vrea, asta e! Nu o poti obliga! Repeta-i intentiile tale si las-o pe ea sa hotareasca, succeswinking
PS: Sa i le spui intr-un mediu romantic si sa te porti ca lumea cu ea!

| RedBull_3599 a răspuns:

Vb cu ea, fi sincer, sp ca o vrei din-nou.

| ady080510 explică:

Va multumesc sincer de ajutor... cred ca aceste sfaturi vor da cu siguranta rezultat in viitor.