| Tzomy07 a întrebat:

Cum pot sa o recuceresc pe fosta pe iubita? Dau funda

Răspuns Câştigător
| BogdanToma a răspuns:

Nu o mai recuceri pe prima, daca ti-ai facut alta nu mai e nevoie!
astept Funda!

4 răspunsuri:
| taniusha562 a răspuns:

Spune'i ca ti'ai marit penisul big grin

| Kiddzutsa a răspuns:

Pai, daca ii arati ca esti disperat dupa ia [ mesaje, flori, ciocolata ] nu o sa faci nimic, singurul si cel mai de folos mod de a recuceri o fata, este prin "indiferenta", trebuie sa fii mai glumet si sa lasi partiile romantice pentru mai tarziu happy.
Fa glume cu ea, fa-o sa se simta bine, si la momentul potrivit, jucati ceva pe porunci, intreab-o daca mai simte ceva pentru tine, si spune-i ca tu inca o mai iubesti, sper ca te-am ajutat:*.

| KellyGreen a răspuns:

Pai iesiti intr'o seara si amintesti de momentele frumoase petrecute impreuna, ia'o de mana si spune-i ce simti pentru ea...mai departe ramane numai de tine.

| Tzomy07 explică:

Pai ea nu ma mai baga in seama am incercat sa fac glume dar tot nu m-a bagat in seama dar nu mai conteaza ca mi-am facut alta acum jumate de ora.