| krynutzzza a întrebat:

Dati`mi un sfat va rog. anul trecut prin noiembrie m`a sunat un baiat cautand o anume stefania am zis ca e greseala dar a continuat sa sune si am inceput sa vorbim. Eu nu am vorbit cu tipu mare lucru stiam ca are 16-17 ani si e din suceava. Iar azi ma suna cineva de la politie cum ca baiatul ar fi intr-un grup de persoane care sparg coduri de reincarcare in reteau orange. Desi nu am nici o legatura si imi ia decat o declaratie sunt cam socata adica wow plus ca politia mi-a sunat si parintii si acum sunt suparati pe mine. Eu am incercat sa-i fac sa inteleaga ca n`am nici o legatura nu pot. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Pai daca nu ai nico vina vei vedea ca nu vei pati nimic, adearul iese intotdeauna la iveala!

| misterioaѕa a răspuns:

Pai spune-le ca nu te lasa in pace...si ca te suna non-stop si asa sigur o sa te creada

| Brunetica a răspuns:

Pai sa incerci sa le dovedesti ca nu ai nici o vina si asta doar cand vei merge la politie ei ii vor spune parintilor tai asa ca nu te mai stresa.

| marian22 a răspuns:

Pai lasa-l in pace...stai linistita si nu te mai stresa.vezi in continuare de viata si cu asta basta