| anonim_4396 a întrebat:

Dau coroană! Salut! Am 12 ani și am câteva întrebări legate de corpul meu, una dintre ele fiind poate nepotrivită pentru vârsta mea dar chiar am nevoie de un răspuns.
1. Înălțimea mea și greutatea mea de aproape 1.50 și 36 kg
sunt potrivite?
2.Lungimea penisului meu de 9 cm este bună pentru vârsta mea?
3.Azi dimineață, am observat că pe capul penisului meu se văd niște chesti albe aproape lichide foarte moi, ce s-au luat când m-am spălat.E spermă ejaculată noaptea? Țin să menționez că m-am masturbat în acea zi și ca nu mă ustura sau ceva, pur și simplu era ceva care se lua chiar și cu o simplă atingere.

Vă rog, fără glume la întrebarea 2 căci nu mă influențează negativ deloc!

Mulțumesc mult!????????????

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. potrivite pentru ce?
2. desigur;
3. se cheamă smegmă și trebuie înlăturată prin spălare zilnică cu apă caldă și săpun pe penisul decalotat de cel puțin două ori. Altfel, te poți chiar infecta, să nu mai vorbim de mirosul suav de dihor pe care îl vei lăsa în urmă...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

INvata sa te speli la cuculet, ca va mirosii urat si se va irita cuculetul de la smegama aia.
Masturbarea trebuie sa fie absenta la varsta asta, ca esti mult prea mic sa ai sperma si sa apoi, iriti cuculetul de atata frecat.

| Emilian65 a răspuns:

Ești ok. din toate punctele de vedere.

| iormariorfar6969 a răspuns:

1. nu 2. nu