| anonimguy3 a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor, ROG SERIOZITATE! Ieri am trebuia sa am contact sexual cu prietena mea, dar am avut o problema.

Inainte de a avea actul sexual, m-am masturbat inainte, si dupa ce m-am masturbat mi-a curs nitel sange de pe capul penisului, nu mult., si dupa ce nu mi-a mai curs zona de unde a curs se facuse rosie, si ma ustura la atingere. Nu foarte tar dar ma ustura.

Ce poate fi? O iritatie sau ceva? Credeti ca imi va trece in cateva zile?

FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZeuS_8455 a răspuns:

Iti trece sigur! Iti dau un sfat sa te dai cu putin ulei de masline pe iritatie vreo doua trebuie zile si sa eviti sa te mai masturbezi in acest timp, e o terapie naturista si are efect imediat.Sa imi raspunzi daca am dreptate!

| anonimguy3 explică (pentru ZeuS_8455):

O sa incerc idea ta cu ulei de masline si iti spun daca m-a ajutat. Sper sa fie cum zici tu si sa imi treaca in cateva zile. big grin

3 răspunsuri:
| Antistescu_Lumiaris_1988 a răspuns:

Nu sunt medic sau un cadru medical dar dupa parerea mea nu este o iritatie, iti va trece in cateva zile.Ti-as recomanda sa folosesti o crema cu aloe vera sau cu propolis imediat dupa dus sa nu se infecteze si sa se vindece mai repede..cu siguranta nu este nimic grav, te-ai accidentat.Multa sanatate

| anonimguy3 explică (pentru Antistescu_Lumiaris_1988):

O sa incerc cu niste crema cu aloe vera. Mersi pentru raspuns. big grin Si tie multa sanatate.winking