| noone3239 a întrebat:

. Am nevoie urgent de niste sfaturi.De aseara, in pc'ul meu au loc mai multe erori.
1.Imi apar din 2 in 2 minute ferestre de internet explorer cu reclame (se deschid singure, chiar daca nu folosesc acest browser)
2.Chiar daca nu ruleaza niciun program si nu sunt cu mana pe mouse, se aud mai multe clickuri si incepe sa cante o melodie.
Va implor dati'mi un sfat macar pentru una dintre ele.

3 răspunsuri:
| claus a răspuns:

Nu mai intra pe siteuri porno. si da, reinstaleaza windowsu pe rasnita din dotare.

| LoveAgain a răspuns:

Daca chiar nu reusesti nimic... poate e un virus deci va trebui sa pui antivirusul sa scaneze daca nu va trebui sa reinstalezi windows-ul Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virusi, virusi si iar virusi... mie imi apareau ca trebuie sa cumpar antivirus laughingrolling on the floor
bineinteles ca am scapat de ei...
acum tu... daca ai un antivirus bun, iti va sterge virusii din calculator, daca nu va trebui sa reinstalezi windowsul...
si app, nu mai sta mult asa, deoarece virusul ar putea sa-ti atace altceva in calc :*