| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA! Buna! Eu am 16 ani si iubitul meu 18.suntem de vreo 3 luni impreuna. nu avem o relatie mai avansata adica nu ma culc cu el si i-am zis ca daca vrea poate sa se duca la altele dar sex si atat.eu zic ca nu ma deranjeaza dar el mi-a zis 1 data ca s-a culcat cu una.si normal ca ma deranjeaza. i-am zis sa nu mai imi povesteasca pentru ca nu imi face placere sa aud asa ceva SI el imi zice ca mai bine sa fie sincer ca pe urma ma despart de el daca ma minte. el zice ca ma iubeste si mi-o demonstreaza dar nu stiuh ce sa cred. Voi ce credeti daca m-ar iubii intr-adevar ar putea sa se culce cu alta?

11 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

De acord cu asiguratorul:X

| ASIGURATORUL a răspuns:

Iubirea adevarata este testata astfel: un baiat iubeste o fata si apare ea...ISPITA.Daca baiatul rezista ispitei inseamna ca te iubeste, daca nu...NU.Prin urmare, daca s-a culcat cu alta si iti mai si spune e clar ca nu te iubeste. Daca acum dupa 3 luni de relatie iti face asa, dar peste 10-15 ani? Asa ca ia aminte cui ii pui pe tava sufletul tau.Bafta!

| Acadeeeaa a răspuns:

Cred ca te iubestebig grin! Si eu am 14 ani si prietenul meu 18, si acelasi lucru i-am spus si eu sa se culce cu altelethinking, doar sex si atatbig grin!

| Acadeeeaa a răspuns:

Rafadavid, te-a intrebat cineva cat e ceasul?
Ametit estiwinkinghappy!

| DNSK a răspuns:

Ahhh! mah u cu gura ta i-ai zis la copilu ala du-te si culca-te cu altele! apoi tot u plangi! din start trebuia sa te impui.buh. daca nu-ti convine cu mine pleci, dar nu pleci la alta si maine esti la mine.pleci de tot! Niciodata in viata ta sa nu mai zici asa ceva unui baiat! k vezi u.el face! ii o maimuta condusa de hormoni! pe el la 18 ani il doare-n pl de relatii, si iubeste cel mai mult de pe pamant, de aia se culca cu cine prinde! Concluzia.tot sau nimic! nu accepta sa primesti cu tzaraita! Nu-i aici vb k ce zice lumea.ii vb de ce zice demnitatea ta.daca ai asa ceva in tine! Capu sus si mai stapana pe tine! Ii vb frumos. spui k nu-ti convine. daca nu-i de acord baieti is.doar nu-ti dai si u foc la propriu k el te lasa? Hai sa fim realisti! trebuie sa fii cretina, cu un creier cat o nuca sa-ti faci rau din cauza unui baiat! bafta mare si capu sus mah

| cLeILa a răspuns:

Buna! sa zicem ca e prima ta dragoste si te iert, chiar crezi ca te iubeste cand el se culca cu alta?thinking Cum adica daca te iubeste? Iti dai seama cam cat respect are pentru tine cand o calareste pe alta? (scuze de limbaj, dar na, m-o luat trendu').
Nici macar nu m-as chinui sa ii mai raspund la telefon, mesaj, buzz pe mess. Sau sa ii explic. Pentru ce? Tu atat meriti? Iti dai seama cat te injosesti tu in fata lui? Cum poti respecta o persoana care nu vrea respect?
Ok, sa presupun ca o explicatie ar fi faptul ca nu te culci cu el, trebuie' sa o faca. Adica relatia cu tine se bazeaza pe cuvinte, declaratii si cu cealalta pe schimbul de fluide? Ghici care dintre relatii este mai "profunda"? Crezi ca daca te culci tu cu el, se va schimba? Nu paria pe o pasare de pe gard, zboara mereu!
Vezi-ti de drum. Baieti sunt.

| love_6120 a răspuns:

Alte pareri?

| anonima9876 a răspuns:

El le iubeste pe toate laughing)) care i dau ce i trebuie daca ma intelegi big grinbig grin: nucred ca si uh faci parte din categoria aia daca nu i dai ce i trebuie big grinbig grin

| BlueOctober a răspuns:

Sper sa iei acest raspuns in serios si sa nu treci peste el, eu sunt convinsa ca nu te iubeste pentru ca nu ti-o demonstreaza, sau ce? iti demonstreaza ducandu-se in patul altora? sunt sigura ca meriti ceva mai bun si ca poti avea baieti care te respecta pe tine si regulile tale pentru a avea o relatie normala si sanatoasa.te pup si bafta

| Rafadavid a răspuns:

Pune mana si invata la 16 ani, si lasa iubitul de 18... Doamne. Mai e o ametita de 14 ani, auzi... care are prieten de 18.
Doar sex si atat... voi va auziti? Ganditi cuvintele astea, la varsta voastra? Mai mult de atat nici nu trebuie.

| teodora96_1369 a răspuns:

Nu te iubeste! ceva de genu am patit si eu! e un maimutoi care e plin de hormoni.nu iti mai pierde vreamea cu el, sunt multi alti baieti mai buni. daca ar tine cu adevarat la tine nu ar putea sa se culce cu alta. de ex eu am un prieten care are 19 si gagiksa are 16 si sunt de 11 luni impreuna si ala nu sa mai culkt cu niciuna de cand e cu ea, si nici macar nu ii cere asa ceva nici ei. asta e dragoste adevarata...adica daca ar tine cu adevarat la tine ti-ar respecta deciziile. acum...nici tu nu trebuia sa-i spui k poate sa se duk la altele, adica el a skpat usor, el acum poate sa te insele fara macar sa ii pese de tine. in concluzie, desprtete de el nu merita! sper ca ti-am fost de foloswinking