| vreausaslabessc a întrebat:

Dau funda! Cine imi poate calcula cate calorii au avut in total urmatoarele elementebig grinimineata:1 cana 250 ml ceai, la pranz 1 mar potrivit, toata ziua doar apa si seara 400 ml apa cu lamaie, 1 cana ceai+1 corn de la patiserie cu vanilie si 3 patratele ciocolata? Ciocolata am varsat-osad si ma duc mai tarziu sa vars cornul...sadsadcrying(

6 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Eu pot sa-ti calculez caloriile-energie pe care le-ai pierdut si pot sa-ti spun toate schimbarile fiziologice care au loc in organismul tau din cauza lucrurilor pe care le faci. Pot sa-ti explic detaliat ce se intampla cu ficatul tau. Si pot sa-ti explic ce o sa se intample cu creierasul tau. de asemenea, pot sa-ti explic detaliat ce o sa se intample per total in organismul tau daca continui cu "dieta" asta. Totul incepe cu "am varast mancarea" si se termina cu "am ajuns la spital, hranita prin perfuzii si cu psihologul langa mine". Vrei sa-ti explic in detaliu?

| shtephie a răspuns:

Esti nebuna! Iti faci rau daca versi mancarea! Te vei imbolnavi!

| membrugirl2010 a răspuns:

600?

| Nicoleta a răspuns:

Nu ai spus daca ceaiul si apa cu lamaie erau indulcite, dar tinand cont de intrebarile tale anterioare, nu cred.
Totalul ar fi in jur de 410 cal, dar depinde daca ai pus zahar in ceai si apa cu lamaie.
Avand in vedere ca ai varsat ciocolata si cornul, care impreuna au in jur de 300 cal ( depinde ce greutate avea cornul), iti mai raman in jur de120 (mai mult sau mai putin)
Daca cumva ai pus zahar in ceai, mai adauga cate 40 cal pentru fiecare lingurita de zahar.
In ritmul asta ajungi la cimitir.

| Диана a răspuns:

Bulimică wanna-be?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde știi că ai vărsta ciocolata și nu cornu'?