| noone3239 a întrebat:

. M-ar interesa un telefon de 500 ron(nou/second-hand) care sa aiba un sistem de operare android si sa aiba touchreen si tastatura qwerty.Cateva sugestii?|

3 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

Dupa descrierea ta, cel mai bun telefon cu fullqwerty si touch screen e Blackberry Touch. E minunat, am si eu, e un mini calculator. Insa nu are sistem de operare android, are propriul sistem de operare si ii trebuie ceva mai special la net. Un telefon cum descrii tu este nochia c6. E foarte bun. Il poti lua la abonament cu numai un 100 ron si ceva... sau la secind-hand cu cam 3 milioane, daca nu ma insel. Succes.

| amymiamy a răspuns:

Sony ericsson Xperia Mini Pro, asa am eu. e super :*

| iulain13 a răspuns:

Vand Htc ChaCha alb, pastat in husa, arata excelent, functioneaza foarte bine, nu are defecte, pete. Bineinteles prezinta urme superficiale de uzura. Vine insotit de accesoriile: incarcator original, cablu de date original, husa neagra, card micro SD 4 Gb +adaptor, carticica.
Htc ChaCha este un terminal generatia 3g ce ruleaza cu sistemul de operare android si are o tasta dedicata pentru a accesa aplicatia facebook preinstalata.

BODY: -120 g
-Keyboard QWERTY

DISPLAYsick2.6"
- tIP:TFT capacitive touchscreen, 256K colors
- Protection Corning Gorilla Glass
- HTC Sense 2.1 UI

MEMORY: -Card slot: microSD, up to 32 GB, 4 GB incluS
-Internal: 512 MB ROM, 512 MB RAM
CAMERA: - Primary: 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus,. LED flash, check quality
-Secondary: 0, 3 Mp

Android : -OS, v2.3 (Gingerbread)
Procesor: -800 Mhz
Sensors: -Accelerometer, proximity, compass
Eu il dau cu 300 pentru poze mi vorbimwinking