| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDAtongue.Buna.AM si eu o problema.
MAine ma intalnesc cu prietenul meu pentru prima data si as vrea sa stiulaughing
Daca se apropie de mine si vrea sa ma sarute cum sa-i dau de inteles ca nu vreau mai mult, pentru ca e prima intalnire si nu vreau sa ajung atat de departe. Daca el incearca sa faca un french cu mine eu ce sa fac? Stiu ca intrebarea suna putin ciudat, dar as vrea un raspuns mai concret.SI as mai vrea ceva:despre ce sa vorbesc cu el? pentru ca noi vorbim ff mult pe mess si stim totul unul despre altul:hobby-urile, genurile de muzica, liceele la care invatam, etc.Chiar nu stiu despre ce sa vorbesclaughing

2 răspunsuri:
| InoTkd95 a răspuns:

Incearca sa.l eviti intr-un mod jucaus, de exemplu daca vrea sa te sarute ii pui degetul pe buze gen don't tell anyone si ii spui,, Easy boy!". De vorbit chiar puteti gasi subiecte depinde daca sunteti amandoi comunicativi. Lucrurile astea nu prea poti sa le pregatesti. Prima intalnire e cea mai grea, dar incearca sa nu te ascunzibig grin Take care:*

| ByaKid a răspuns:

Buna,pai ar trebui sa ii spui ca e prima oara si sa te iee usor. Apoi nu cred ca ati vorbit de familia lui sau a ta, prieteni, fostele lui sau fostii tai, animale de casa, etc.Pe moment o sa gasiti voi.Succes>big grin