| 1q0p2w9o a întrebat:

Poate, va rog, cineva sa imi faca un fel de tabel, legat de marimea penisului, in erectie, pe varste, care sa arate cam asa:

Varsta - lungime penis - grosime penis.

As vrea ca tabelul sa inceapa de la 12 ani si sa se termine la 18, facut pe medii. Eu am 14 ani si penisul meu are in jur de 16 cm, poate putin peste in erectie. Si circumferinta de 13, maxim 14 cm. Lungimea masurata de deasupra, cu rigla, fara sa apas in vreun fel. Circumferinta la baza, cu un fir cu care am inconjurat penisul. Imi doresc tabelul si parerile voastre. Daca vreti sa faceti misto sau sa ziceti ca nu ar trebui sa ma preucupe asta etc., va rog, nu interveniti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU EXISTA O ASEMENEA STATISTICA. Dintrun motiv extrem de simplu si anume : 2 baieti/barbati de aceeasi varsta indiferent care ar fi varsta lor, unul dintre ei poate sa aiba penisul micut, foarte scurt incat lungimea sa se situeze (ca exemplu) undeva intre 8 si 11 cm, iar celalat sa fie dotat cu un penis lung/foarte lung care ar putea avea lungimea situata intre 17- 20 cm. Multa sanatate!

1 răspuns:
| MPersephone a răspuns:

Terminati sa fiti atat de obsedati. Nimeni nu iti va face nici un tabel. Infantilitatea asta trece cu varsta, nimanui nu-i mai pasa. Mititelu', te uiti in fiecare zi in oglinda si te masori? Ocupa-ti timpul cu ceva util, mai ales cat timp mai esti in crestere. Geez.