| IonutRonaldo7 a întrebat:

DAU FUNDA SI VOT la cine ma ajuta! Am o problema la facebook. Inainte cand intram pe profil imi arata albumele pe orizontala si puteam intra in ele, dar acum imi arata altfel. Am pus link mai jos sa intrati sa vedeti cum imi apare.

https://www.facebook.com/mihalache.ionut.7/photos

3 răspunsuri:
| Ţiiţţţu a răspuns:

Draga Ionut mie imi arata 2 albume pe orizontala. apoi nu stiu ce vezi tu happy si hai sa iti dau o cerere asa ca intre cunostinte smug laughing ce zici? smug

| IonutRonaldo7 explică (pentru Ţiiţţţu):

Da ma, asa imi arata si mie inainte, pe orizontala. da nu stiu unde am umblat de l-am stricat laughing

| Ţiiţţţu a răspuns (pentru IonutRonaldo7):

Pai mie tot pe orizontala mi le arata mersi de accept happy uite m`am uitat si acum si tot asa ehappy probabil doar u le vezi asa nu stiu ce sa zicbig grin