| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Dau Funda si Vot.Va rog frumos niste idei de cadou pentru un baiat de 18 ani care nu pare de 18(este doar un amic). am nevoie urgent de idei.Cititi celelate 2 intrebari ale mele

Scuze pentru caegorie dar am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Buna. sincer nu ma prea pricep la cadouri pentru baieti. dar de fiecare data cand sunt invitata la aniversarea unui baiat ii umpar un parfum scump, de firma, sau un set complet. daca implineste 18 ani, la majorat se fac cadou lucruri ciudate, pe care sa le tina minte.de exemplu intr-o cutie mare (imensa ) de cadouri, umpleo cu pufuletzi, apoi inauntru pui o cutie mai mica,,, si tot asa vreo cateva cutii pana ajunge la o cutiutza mica cu o bijuterie din aur...sau ceva mik si de valoare. sau multe prezervative, sau o suzeta ceva... oricum ceva komik.

1 răspuns:
| mikkaella a răspuns:

Pai... avand in vedere ca eu sunt mai crazy. ii poti lua (daca e mai timid) un biberon, o suzeta si niste prezervativelaughingbig grin