| JustAnette a întrebat:

DAU FUNDA! Situatia e asa: Imi place de un baiat, sunt cu el intr-o scoala dar nu si intr-o clasa, Eu l-am cunoscul cind faceam ceva pentru scoala impreuna, acum insa nu mai am motive sa vorbesc cu el si in plus stiu de ce se intoarce si nici nu se saluta...parca nu ma cunoaste. Prietena sunt sigura ca nu are. Intrebare:Cum sa-i spun ori sai arat ca il plac?

1 răspuns:
| IULY991 a răspuns:

Invita-l la un suc laughing (glumeam), cam greu incearca sa iesiti cu prietenii si sa va faceti prieteni comuni (si ai tai si ai lui) si atunci va fi mult mai usor sa vorbesti cu el, incearca sa te dai pe langa el tongue... Funda?