| pUphyK a întrebat:

Dau Funda+vot, pentru cel mai tare status...:*?

Răspuns Câştigător
| xpiccea a răspuns:

♥ fiindcă timpuL` niciOdată n. a şters dragOstea. din nou sunt împreună, din nou, doar EL şi ea!

N.am uitat ce ti.am spus, si cum era inainte. N.am uitat sa te iubesc, doar ca nu. mi aduc aminte!

Şi daca` el nu o să. mi mai spună ''nOapte bună''. saw pw stradă ''bună''. am prieTene care mă sunnă`să imi spună. fatăă' esti de 1000 de ori mai bună!

♥ Tu cOpiLe` aluNga dragOstea`. Si da drumul` viselOr` ce le aveai caNdva`. InceaRca sa-ti gasesti sufLetuL.Ca'ci e raNit` de el si zace uNdeva.Si doar o uLtima speraNta ti`l mai poate reda

♥ TimpuL` trece, nu ia tot`. Darr` lasa prea puttin`. As vrea sa vadd` in viitOr' dar `n.are rOstt`, Stiu ca. Nu o sa mai fie ce a fost!

uiT d tot`, de tine, ca am purtaT' in spaTee. pana acum` j imi iau nOuaa viaTa in braTe d akmm.; x ~!

Vreau` sa uiT ce a fost demuLt` si. sa. O iau d La incepuTh' ‹з

♥ Nu pot sa uit cand imi spuNeai`."-Te voi iubi mereu!; x". Ca peNtru` tine totul iN`semn doar eu'...Au fost doar vOrbe` ce nu le pot uita'... Ce'mi dau speraNtZe ca vei fi iar in viata mea. Dar nu. asta' nu se va iNtampLa`. Ai iesit detOt' din viata mea

5 răspunsuri:
| denysa a răspuns:

Am niste ganduri necurate. Sa` plec undeva departe. Sa` le pun capat la toate printr`un zbor de la etaju` 7.

Foarte Frumos! Treci Prin Fata Mea Cu Târfa Ta. Miraculos. Dar Si Periculos.Nu Te GândeSti Oare? OdatA Si Odata Iti Vei Cere Iertare. Unde Va Fi Orgoliu Tau De Baiat Mare?

Vreau ca atunci câNd te gandeşTi la mine. să spui:"uiTe cOaie', fata asta după aTâtea luNi tot mai ţiNe la mine"!

Sa CurGa`Jack'u cu Red Bull Pana Dimineatsa.Imi Bag ****`n ea ` de vIaTsA!straight face

Tu tine`ma de mana`, ca eu te tin de fraier.

xŞi nimic din ce spui acum nu mai are rost! Pentru mine nu mai eşti, pentru mine.Doar ai fost! Toţi te iubesc. Că vor doar sa te f. ă! Eşti tare fatO. Cea mai mare paraŞutăă! Şi ne-am despărţit, dar imi pare bine. Că ştiu ca m`ai iubit numai pe mine!love struck.Nu am fost ca celelalte.Paraşute dărâmateee! S`aîntâmplat! Ştiu că nu ai vrut. Dar acum, după mult timp m`ai pierdut! Trebuie să ştii cum o fată bună o ţii lângă tinee! Nu e deloc uşor, mai ales cu o fată ca minee! Sunt poveşti, Sunt cuvinte.Sunt multe, şi multe clipee! Sunt versuri, Sunt filme. În care te regăseşti pe tinee! Lumea din jur mereu bârfeşte! Nu proceda la fel.Arată`le că tu ai trecut de acest nivel.Fii mai atent la ce scoţi pe gurăă! Nu ma jignii, Şi.nu te jignesc! Nu mă lovii, Să nu te lovesc! Ezită să crezi că viaţa e trista, Sunt lucruri între voi ce stau încă pe listă! În continuare voi lupta, pentru iubirea mea şi a ta! Te distrezi, ai uitat`o! În urmă pe ea ai lăsat`o! Ţie acum ţi`e bine. Dar ea, încă se gândeşte la tine! Şi nu o să mai cred ce mi se spune! Vreau fapte, m`am săturat de glumee. Şi aştept să te întorci tu la mine, vreau să văd dacă laşi orgoliul de bărbat din tinee. Vreau să simt că şi ţie îţi este dor, Vreau să îţi spun că te ador! Te iubesc mai mult ca ieri, dar nu ca mâinee!love struckSimte muzica cum merge prin tine, şi adu`ţi aminte de mine, că am fost cândva lângă tine. N`ai ştiut să apreciezi, Bine! Acum e rândul meu, ştii că trebuie să contez eu.

| Revelation a răspuns:

De care status :S
Sad:
Never say yes.
Sa iert? tot timpul, sa uit? niciodata...

DnD:
Dnd pun piedica la tren.
Dnd ma uit cum creste iarba...
Dnd numar o bila.
Daca nu ai bani sa imi dai NU DERANJA!

Amuzante:
Grea e viata si pustie cand te caci si n'ai hartiehee hee
Cine se scoala de dimineata, e obosit laughing
Buturuga mica, e mai usoara.

De dragoste:
-lipsa de idei ( va rugam sa incercati mai tarziu )

De... nu mai stiu cauta si tu pe google rolling on the floor

| KittyPinker a răspuns:

Pai

1. Toti prietenii falsi sa dea buzz, azi fac prezentza;)

2. alfabetul incepe cu litera a, numaratoarea cu 1, tristetea cu o lacrima, bucuria cu un zambet, fericirea mea incepe cu tine.

3. Invisible pentru cei cu intrebari idioate

4. Avaible si Invisible -> BUSY

5.gasesti mai multe aici:D : http://www.avatare-messenger.ro/statusuri/statusuri_tari.php

sper ca te'am ajutat;) funda :o3:*?

| Aura_9911 a răspuns:

Unde am scuipat nu pup, las pe altele sa linga.
El nu o sa fie in stare sa ma raneasca sau sa ma insele, si. daca mi-a promis, chiar o sa ma duca la stele:*

| coleastascu a răspuns (pentru Aura_9911):

Buna, sunt un virus românesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt în stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat