| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDITA! Am facut sex cu prietena mea, neprotejat... nu am terminat in ea! ce sanse sunt sa ramana gravida avand in vedere ca era ultima zi a ciclului menstrual? tot ii mai curgea ceva... mersi!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cam 4-5% sanse de sarcina daca esti foarte foarte sigur ca nu ai ejaculat.

| Ioana2518 a răspuns:

thinking totusi e o chestie ca era in ultima zi a ciclului...nu stiu ce sa zic. dupa 1 sap-2 de la contactul sexual.sa faca si ea un test

| jolie a răspuns:

Numara 10 zile de la prima zi de sangerare in astea 10 zile femeia nu ramane mai ales ca nu ai ejaculat in ea dupa zilele astea ovulul se elibereaza iar daca nu va protejati atunci ramane nu uitati de caciulita copiiwinking

| KatieKatzzz a răspuns:

Sunt mari sanse sa ramana gravida