| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat fata are sanse sa ramana gravida chiar daca nu mi-am dat drumul in ea?

6 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Da, are. Lichidul pre-ejaculator o poate lăsa însărcinată. Iar pe acela nu îl poţi controla. Te sfătuiesc să-şi facă repede un test de sarcină sau să meargă la un medic ginecolog.

| briana a răspuns:

Nu prea se intaampla dar totus e posibis.

| Allexutsa_8314 a răspuns:

Sunt sanse, nu mari dar pot fi din cauza lichidului preejaculator, cum spuneam asta nu se intampla frecvent depinde si de fertilitatea ta si de perioada in care era fata, daca era in perioada de ovulatie sansele pot creste insa nu este un risc foarte mare.

| TheSearcher a răspuns:

Nu =). o fata ramane gravida cand are 'materialul' necesar care sa duca la o sarcina... totusi. ca sa fii sigur ca nu ai facut'o as sugera sa mergi cu persoana respectiva la un control =). iar data viitoare sa o faceti cu protectie sa nu se intampla ceva nedorit.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pai da jumatate din tara asta s-a nascut prin fenomenul numit polenizare, adica taicatu te-a ejaculat pe perete apoi o musca te-a carat in vaginul mamei tale si asa ai aparut tu. vad ca doresti sa tii traditia laughing

cum boala sa ramana daca nu ai dat drumu pe topogan la vale la derbedei big grin

| irina_8165 a răspuns:

Depinde de situatiebig grin pentru ca tu pana iti dai drumul maiai o secretie... deci nu stiu ce sa zicbig grin un test de sarcina nu strica bafta:!