| dede_8838 a întrebat:

Dau fundita:d Dupa cat timp isi da seama un baiat ca ai iesit din viata lui, si vede ca nu te poate avea de cate ori are el chef? Si dupa cat timp poti sa intri din nou in viata lui si sa il recuceresti, uitand de tot ce a fost rau in trecut?

4 răspunsuri:
| BeautyTeacher a răspuns:

De obicei baietii iubesc ce nu pot avea asa ca daca pari indiferenta te va iubi mai mult.Trebuie sa astepti o perioada pana sa intri din nou in viata lui pentru ca cu timpul se uita toate.happy

| ciupyx a răspuns:

Ioi, ioi

nu exista timp "regulamentar". eu zic ca nu are rost sa uiti tot ce a fost rau in trecut. tu vrei sa fie mai bine, dar nu cred ca o sa fie happy

supa reincalzita nu mai are acelasi gust.

+ ca daca el a gresit cu ceva si tu te reintorci o sa creada ca iti e superiorhappy

| AdyPunk a răspuns:

Neah nu prea merge sa ii dai tu papuci si dupa sa te reindragostesti de el laughing...

| chchristine a răspuns:

Intrebari fara raspuns.depinde de persoane.Alti in 2 zile te-a uitat, altii nici dupa 2 ani nu uita persoana pe care o iubeste.

cat despre recucerit depinde daca mai vrea, de obicei baieti odata ce a fost cu o fata in trecut si a vazut cum e nu mai vrea sa aiba de a face cu ea. dar stii... ce poti totusi sa faci.schimba-te, maturizeaza-te, sa-l dai pe spate cu frumusetea ta.Sa-si dea seama ca uite de ce putea avea parte.