| SunshineGirl a întrebat:

Cum poti sa recuceresti un baiat? Fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| Kiddduu a răspuns:

Eu zic asa:Niciodata Nu ii arata unui baiat ca Il iubesti. ca iti faci numai tie rau. iar el vede ca esti disperata si nu ii trebuiesti...la baietii le place sa vada ca is indiferente fetele...si ai sa vezi ca o sa vb cu tine. o sa inceapta sa te indrageasca. daca vede ca esti obsedata zice. scuze de expresie: da-o in *** ca si pe asta pot sa o am cand vreau eu.Nu lasa sa te manipuleze niciodata Un baiat. mai bine manipuleaza-l tu pe el.

6 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Schimbandu-ti vechea atitudine, vechiul comportament, stil etc. intr-unul mai bun.

| κλάους a răspuns:

1. Te duci la el
2. Cand ajungi la el (pasul 1) incepi sa ii spui tot ce ai pe suflet, dar doar despre relatia ta cu el. Poti sa incepi de acasa sa iti aranjezei cuvintele.
3. Dupa ce vorbesti cu el (pasul 2) daca sta sau tremura, ar trebui sa pleci.
4. Dupa ce pleci (pasul 2), a doua zi il gasesti si vorbesti iar cu el. De data asta iti ceri SCUZE si ii spui ca vrei sa fi cu el (inca o data)winking. Bafta

| cockye a răspuns:

Il poti vrajiwinking.Il poti face prin gesturile fata de el :X.Ii potii cere scuza daca iai gresit si poate chiar si un saruthee hee. Funda:X

| EnterSandman a răspuns:

Daca spui sa il recuceresti inseamna ca l-ai mai cucerit odata...deci fa cum ai facut prima oara.foarte simpluwinking

| maria56 a răspuns:

Fi naturala! nu trebuie sa faci nimic iesit din comun. vorbiti din nou faceti aceleasi lucruri pe care le faceati inainte

| deeaandreea_8551 a răspuns:

Fa-l sa rada, stai cu el, cunoaste-l si fa-l si pe el sa te cunoasca, fi indiferenta fata de el, nu ii da de inteles ca iti place de el sau ca esti innebunita dupa el, cand apare el prefate ca curtezi cu alt baiat ca sa il faci gelos...