| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita daca imi spune cineva cum sa imi excit partenerul la maxim!
Nu stiu cum sa fac...Il sarut, am incercat sa ii fac sex oral, dar nu am prea reusit sa il excit.Nu vrea sa ajungem la contact, vreau sa facem doar petting, atat! Dar as vrea sa vada ca stiu si eu ce sa fac si poate ma ajutati voi cum sa il excit, cum sa il iau pe unde sa il ating ca sa i se trezeacasa simtzurile, sau mai bine imi puteti spune ce va excita pe voi.Si eu am s aincerc pe partenerul meuwinking

Dau fundita pentru raspunsul care functioneaza!winking
Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| teroalex008 a răspuns:

Sa il pupi in fund

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey, daca va iubiti si e atras de tine poti sa il faci sa aiba erectie doar dintr-un simplu sarut.
Il poti atinge peste pantaloni in zona intima, sa il saruti pasional pe gat si sa-l musti usor de lobul urechii.

Oricum, faptul ca nu s-a excitat cand ai incercat sa-i faci oral, mi se pare dubios... ori tu habar n-aveai ce ii faci, ori el e impotent si de-aia nu i se ridica ''nivelul''..."|

Incearca ce ti-am propus si fii tandra atunci!

| teroalex008 a răspuns:

Daca mi-ai dat funda inseamna ca faza cu pupatu in funda a tinut big grin?

| blije a răspuns:

Schimba-l

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e aia fundita?

| Geo_2433 a răspuns:

Pai, fii tandra, saruta-l usor pe gat, trece-i varful limbii pe buze...
Al meu se excita de la un simplu sarut...

| Pissu_6243 a răspuns:

Eu am reusit sa-l excit doar de la niste sarutari pe gat si muscaturi usoare. Daca nu i se ridica "nivelul" e dubios, sincer. In general baietii se excita mai usor, decat noi fetele, si se vede cu ochiul liberlaughing. Daca te chinui nu`ti va iesi, sa fii sigura de asta.

Succes in continuare.

| Pissu_6243 a răspuns:

cum sa nu i se scoale ma? Ori isi face laba de vreo 5-6 ori pe zi incat nu i se mai scoala, ori nu simte nici o atractie fata de tine, ori e ipotent. Da iti dau un sfat.Muscal de sfarcuri si atingel tandru pe organul genital si ai sa vezi ca se excita sigur.

| Charmed a răspuns:

Incearca sa-l cunosti, ce il excita pe el, eu cred ca tu incerci prea mult si in locuri random. Iar pentru a excita o persoana trebuie sa existe o pasiune acolo nu doar sarutu`ri ici colo. Fiecare persoana are punctele lui/ei daca tu crezi ca ce ne excita pe noi il excita si pe el te insheli. Din nou incearca sa vorbesti cu el, sa-l cunosti, ce simte pentru tine apoi vei afla raspunsul singura adica totul va veni de la sine. Multa bafta

| LoveTheWayYouLie_3755 a răspuns:

Stiu ca baietii se excita in zona gatului ( in special intre clavicula si ureche ), la ceafa, pe spate, in zona buricului, la sparcuri... etc...
Si nu trebuie sa te strofoci prea mult... tocmai d'aia... daca te chinui nu-ti iesehee hee