| Andreea_4805 a întrebat:

Bine...am nevoie de un ajutor... Vreau sa-l excit pe prietenul meu.Se excita repede, cand ma ating cu corpul meu de coprul lui...sau il sarut dupa gat...Imediat il simt... Dar as vrea sa-l tin mult sub presiune in sensul ca...Sa-l fac sa ma doreasca mai tare? ma puteti ajuta? Va rog nu vreau bataie de joc sau sex oral

7 răspunsuri:
| theodoraafi a răspuns:

Buna
descriei scene fierbinti din filme... mangaiete pe gat... dupa care pleaca la bai sau la bucatarie. intoarcete dupa 5 minute si fa la felwinking
am o idee in cap dar nu o pot descrie

| i.love.me a răspuns:

Stiu ce vreii sa spui.

| i.love.me a răspuns:

Poi sarutal pe gat...pe ureche.sau fa un joc fii atenta: incerci sal saruti pe gura apoi il pupi in coltul gurii, apoi pe barba...si iar in coltul gurii...mai te joci cu nasul tau de nasul lui...in par cu mana pe gat si o sa se excite adica o sa vrea sa te sarute pe gure o sa te doreasca.si o sa vezi ca succesul e garantat ai incredera! te astept cu un mesaj daca e functionat te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ma exciti pe mine, sa vezi cum te doresc de tare... laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea eu sunt de parere ar trebui sa devii un pic mai inaccesibila (trupeste)! Poate ca tocmai faptul ca esti in totalitate la cheremul lui il face sa-si epuizeze asa repede focul! Jocul trebuie sa fie variat si inovator. Eu merg pe principiul ca e important sa stii si ce fantezii are el! Discutati si dupa ce te documentezi pui in practica cu devotament si fara inhibitii! Ai enorm de multe avantaje ca femeie! Pretuiestete pe tine in primul rand si daca te vei simti bine in initiative si executii nu vei gresi! nimic nu e mai liric decat o poveste de dragoste simtita pana in strafunduri...Bafta!

| Andreea_4805 explică:

Eu_o_mare_enigma sunshine mersi o sati zic cum a mers si tie NicuNebunu

| Andreea_4805 explică:

Voiam sa zic eu o mare enigma nu mai ajutat