| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma sărut cu iubita mea o ating peste tot și spune că îi place foarte mult, dar nu imi dau seama dacă o excit pentru ca nu îi se văd sfarcurile, se poate excita fără să îi se vadă sfarcurile? (Are sâni mari)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai certa, precisa dar mai ales sigura dovada atat a existentei starii de excitare cat si a intensitatii acesteia, o poti determina prin bagarea palmei tale in chilotii ei. Iti vei sa seama cat de excitata este iubita in acel moment dupa gradul de udare sau naclaire a palmii scoase din chiloteii ei. Si sfarcurie isi pot modifica forma sau marimea dar nu te ajuta prea mult. big grin Curaj. Succes!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă poartă sutien, nu are cum să ii se vadă sfârcurile.

| Emanuela23 a răspuns:

Normal ca se poate excita fara sa i se vada.
Iti spun din propria experienta.