| elena_8361 a întrebat:

Dc exista baietii care promit un lucru si nu se tin de el?:dchiar au uitat cum spun ei sau?

Răspuns Câştigător
| mrrry a răspuns:

Pt ca asa e firea lorstraight face de cele mai multe ori eu nu cred ca uita ci doar se fac ca uitabig grin
Bn nu mereu ci de cele mai multe ori.
T`PWP

6 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

De ce exista baieti care considera ca esti proasta?

Răspuns utilizator avertizat
| Puppetzz a răspuns:

@Styx m.am mai usurat tongue am crezut ca sunt singurul laughing

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Nu este adevarat adica nu toti poate uita ca na uita sau poate o face intentionat dar tine minte ca nu toti sunt la fel! te inseli amarnic bafta in continuare

| Kidutza_3804 a răspuns:

Toti baietii sunt la fel deci nu te inghesui sa cauti unul mai diferit referitor la intrebare ei fac totul pe dos