| Sweet155 a întrebat:

Exista fete mai puternice ca baietii? Funda promit!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vrei sa vezi o fata puternica? Uite aici:
http://cersipamantromanesc.wordpress.com/......-romantic/
sau aici:
http://cersipamantromanesc.wordpress.com/tag/femei-de-vis/
Eu le-as ocoli. N-as vrea sa le supar.

| Sweet155 explică (pentru Salontanul):

happy sunt smechere rau

9 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Sigur ca da. De ce nu?

| raduradu2014 a răspuns:

Da...

| soloangel01 a răspuns:

Fetele pot fi mai puternice(fizic) decat baietii doar in cazuri speciale:daca sunt grase, daca lucreaza(femeile alea cu muschi).O femeie obisnuita nu va fi niciodata mai puternica decat un barbat obisnuit.

| ZK a răspuns:

Aici depinde laughing. Dintre un slăbănog de 40 de kg și o femeie de 80-90 kg iți dai seama cine e mai puternic.

| Rubyrubyy a răspuns:

DA..de ce nu?

| orezoto a răspuns:

Da! in general fetele, femeile sunt mai puternice decat barbatii tongue

| soloangel01 a răspuns (pentru orezoto):

rolling on the floor de ce nu vedem femei pe santier? In schimb barbatii simt durerea mai intens decat ele.

| PixxyHeartt a răspuns:

Daaa