| Iubeste_GabytsSa_1998 a întrebat:

Dc toti baietii stau cu fete ca sa le xxx?

11 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Din cauza naivitatii unor fete, barbatii sunt animale de prada si mereu plasa e intinsa, daca tu pui botul la vrajeala lui ai cazut cu fund-un plasa, m-am exprimat in cel mai cat de posibil frumos, cand am citit XXX m-am gandit si la varianta grasa ( a se intelege gravida )

| drhotzu a răspuns:

Pai pentru ca asa sunt baieteii la varsta asta de 14, 15, 16 ani... gandesc cu **** pana pe la vreo 20-23 ani si unii chiar continua si dupa... normal ca mai exista si exceptii (din ce in ce mai rare, la fel ca si fetele virgine la 16 ani laughing)

| drhotzu a răspuns (pentru Iubeste_GabytsSa_1998):

Trist dar adevarat. eu stiu pentru ca si eu am trecut prin perioada aia... doar ca eu am avut o singura problema, ma atasam foarte repede de orice fata, si de asta am ajuns sa am relatii "serioase" cu, nu pot sa spun altfel cat curve...
dar cel putin faceam sex mult happy

| papusica987 a răspuns:

Ca sa le xxx?
cum vine asta?
nu am mai auzitlaughing)
Si nu toti baietii stau cu fete pentru sex.

| alecsalecs a răspuns:

Raspunde mi extrem de sincer Dar sincer.Ai putea sa ai un iubit impotent?
sincer...@@@!

| Chrisa28 a răspuns:

Nu toti baietii stau cu fete pentru xxx laughing. aia care vor sex de la fete nu stiu ce e dragoste adevarata. sa stii ca am intalnit baieti care au asteptat pana a vrut si fatawinking

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Nu neaparat, eu am stat cu fostul meu prieten aproape 10 luni si i-am zis ca daca ma iubeste si tine la mine ma asteapta si asa a fost, ne-am despartit din cauza ca el petrecea prea mult la antrenamente, concluzia este ca nu toti baietii stau cu fete doar sa se culce cu ele, sunt si baieti care tin la fete si le asteapta, eu si cu fostul meu nu am facut nimic si gandeste-te ca am stat aproape 10 luni. Bafta sa gasesti si tu un baiat la fel. Te pup

| 4everYO a răspuns:

Pentru ca TOTI SUNTEM NISTE OBSEDATI SE. XUALI SI VREM SA FU.TEM PE CINEVA din 2 motive:
a) nu am mai facut-o nici o data si vrem sa vedem ce fel e
b) am facut-o, nea placut, si mai vrem.
Si am vazut ca avem aceiasi ani asa ca pentru baieti de varsta ta este varinta (a)

| kissyou20lukas a răspuns:

De fapt fatuca asta vrea sa spuna ceva de genu: Exista baieti care vor sex intr-o relatie dar dupa ce a facut sex cu tine sa nu te paraseasca? ba chiar sa te iubeasca si mai mult? Si raspunsul meu acum. Normal ca exista nu ai stiut u unde sa cauti. Fetelor va spun un secret fiti atente la amicii vostri si deschideti ochii cum trebuie ca ei se poate sa fie ceea ce cautiwinking Si nu toti sunt asa cum reiese din intrebarea ta...