| rapidistarapid a întrebat:

De 2 luni si o saptamana ma atins prietenu cu penisu fara sa aiba prezervativu pus si putin a si bagat nu de tot, numa unpic. Si acum de vreo saptamana am vazut ca sunt iritata acolo jos si cam rosie. Ce poate sa fie? Si ce trebuie sa fac sa imi treaca? Astept raspunsuri, multumesc.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te duci la ginecolog fiindca probabil ai o infectie. NU are nimeni cum sa stie ce infectie.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi vezi dacă eşti rapidistă?
Cel mai probabil ai o infecţie. Mergi la ginecolog să nu te trezeşti cu alte prostii pe cap.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mergi la ginecolog!

| stresu a răspuns:

Daca persista problema vezi un ginecolog, poate iti da un unguent, ceva; sa nu dai in chestii mai grave.

| Miha a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa conculti un ginecolog...se poate agrava daca nu iei un tratament sau ceva de genul

| Iepurila a răspuns:

Uite ma Lucian cum dau de tine. mai peste tot. Prea tare ce a zis efimash... laughing

| blondix_2927 a răspuns:

Si o prietena de-a mea a patit asa, cauta un ginecolog, e mai sigur

| efimash a răspuns:

Trebuie sa te speli acolo mai des de exemplu in fiecare dimineata si seara si timp de vreo 2-3 luni sa nu ai relatii sexuale si te va ajuta dar important sa te speli cit mai des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% ai o infectie... fa`ti regulat bai cu bicarbonat