| adnanapop a întrebat:

De 2 nopti in visez pe baiutul de care imi place. In prima noapte am avut parte de un sarut insa nu mi-a placut deloc mi se parea scarbos sincerlaughing in a 2 noapte cand l-am visat ne-am sarutat insa nu era deloc romantic parca nu-mi raspundea la sarut. voi ce credeti? pentru cei ce cred in vise si stiu cate cevalaughing va rog cat mai multe raspunsuri big grin

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Visele sunt doar o manifestare a inconștientului și nu ascund nicio semnificație.

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Te gandesti mult la el tongue

| h3r a răspuns:

Nu-s de tine visele astea, mă!

| grab a răspuns:

Ca sa crezi in vise trebuie sa nu ai ce face in dimineata respectiva.
Ia o lopata si mars la voluntariat de plantat copaci sa vezi ce visezi numai organizatii ecologice!

| SunnyDay88 a răspuns:

Inseamna ca il placi

| Xenya a răspuns:

Visele sunt doar vise, nu inseamna nimic.

| Ajutatorool a răspuns:

Eu acum 2 saptamani am visat ca am castigat la loto si ghici ce: nu s-a intamplat nimic!

| Shane a răspuns:

Hmm. Eu de exemplu acu o luna sau chiar mai mult tot visam persoana pe care o placeam, o visam aproape in fiecare noapte, ba ca ma imprieteneam cu ea etc. Dar nu s-a intamplat nimic nici pana in ziua de azi. Deci am visat toate chestiile alea pentru ca ma gandeam prea mult la persoana respectiva.
Asa e si in cazul tau.