| justagirl21 a întrebat:

Buna,TPU,de curand am visat ca un coleg de clasa m-a sarutat si nu stiu ce inseamna. Vreau sa precizez ca nu ma gandesc la el, nu-mi place de el, sau chestii de-astea pur si simplu suntem amici.
FUNDA celui/celei ma lamureste mai bine
PS:este prima data cand visez ca ma saruta cineva! de fapt prima oara cand visez un sarut! Si parea asa de real! pe bune!

8 răspunsuri:
| justagirl21 explică:

Serios,acum este cineva care sa raspunda serios la intrebarea postata de mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru justagirl21):

Lol exista dictionar de viserolling on the floor))))))))))) eu aia stiam k inseamna asa ca ti-am raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de sex & dragoste dk visezi asa ceva

| justagirl21 explică (pentru anonim_4396):

Asta e parerea ta sau ai cautat pe net?

| i86e2 a răspuns:

Visele reprezinta in general dorintele/temerile din timpul zilei. Ar trebui sa ghicesti care e, dorinta sau frica. laughing

| justagirl21 explică (pentru i86e2):

Nu stiu ce te amuza asa tare, prostia ta sau faptul ca nu realizezi asta!

| i86e2 a răspuns (pentru justagirl21):

Imi pare rau pentru tine, daca sari cu insulte la orice ocazie. Nu stiu care e problema ta, dar cu siguranta nu e cu mine. Sfatul meu, de care nu ai nevoie, e sa vezi care ti-e problema si sa ti-o rezolvi, spre binele tau si a celor din jurul tau. Numai bine. happy

| justagirl21 explică (pentru i86e2):

Nu am vreo problema si ca sa stii nu am nevoie de raspunsuri ambulante eu cautam un raspuns pentru ca mi s-au intamplat multe chestii ciudate dupa ce aveam unele vise