| anonim_4396 a întrebat:

De 2 zile am inceput sa plac din nou aceeasi fata. Si ea mi-a zis ca ma place. Problema e ca... O colega de-a mea care o cunosc de la gradinita...cum vede ca vorbesc cu fata aia se supara pe mine.Toti colegii din clasa, daca ar sti ca stau cu ea o sa inceapa sa faca gesturi. Baietii din clasa se uita la ea, si o mai ating cateodata(mai in fiecae pauza). Stiti cum sunt baietii :d. Fetele cum ma vad ca vorbesc cu ea incep sa barfeasca thinking Ceilalti baieti de la celelalte clase imi spun de fiecare data: "Nu fi fraier! E a ta!" Iar fetele spun ca nu e de mine. Si daca as sta cu ea s-ar forma un conflict intre mine si baietii din clasa pentru ca de fiecare data cand o mai pipaie ar trebui sa reactionez imediat. Si asta nu ar fi o optiune buna, sa incep sa ma iau la bataie cu ei.Deci ce sa fac? sad Sa stau cu ea sau nu?

Răspuns Câştigător
| Ðida a răspuns:

Pai eu cred ca daca te'ar vedea acei baieti cu ea ar inceta sa o mai pipaie si in plus ca nici ea nu ar mai trebui sa se lase pipaite si sa le spuna acelor baieti ca are prieten. Poate prietena ta de la gradinita e geloasa, daca chiar sunteti prieteni are trebui sa inteleaga cat de mult tii la acea fata! Sper ca ai inteles ce am vrut sa iti spunlaughing BAFTA!kiss

3 răspunsuri:
| deny96 a răspuns:

Eu sun fata si parerea mea este ca ar trebui sa stai cu ea, si prieteni tai ar trebui sa inteleaga ce se intamla pentru ca nici lor nu le-ar conveni sa se atinga cineva de prietena lor, le spui si tu ``ba frate intelegeti-ma si pe mine acum ca nici voua nu v-ar conveni sa fiti in situatia mea``, si acea fata pe care ai zis ca o cunosti de la gradinita ar trebui sa se obisnuiasca cu ideea asta. DAR daca prietenii tai se supara si nu te inteleg mai bine renunti la aceea fata.cam atat pot sa-ti spun sper ca te-am ajutat cu ceva.succes:*

| Piticccc_5651 a răspuns:

Normal! De ce sa renunti la fata pe care o placi, pentru gura colegilor tai? Lumea vorbeste. ai vazut bine, pe mine m-au facut tarfa oh go on. Nu au pic de educatie oh go on Si eu mai injur dar pe TPU, intrii ca sa pui intrebari, sa dai sfaturi, etc. Nu sa injuri.
Ma rog. Deci fii cu ea si totul o sa fie bine :*!
Mult noroc!:*

| Cat_8329 a răspuns:

Mai, nu fi fraier, eu sunt fata si iti spun nu iti rata sansa fata de la gradinita si ceilalti prieteni ai tai ar trebui sa te accepte fie ca esti sau nu cu ea.si celelalte fete is geloase.stai cu ea, e a ta