| silver19 a întrebat:

De cand sunteti impreuna cu iubita/iubitu?!

52 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Momentan sunt singur tongue

| Anca a răspuns:

Si eu, de putin timp laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

2 luni.

| Dizzydizz a răspuns:

4 luni si 1 saptamana
u?

| Emeraude a răspuns:

2 ani; eu studenta, el licean... cea mai potrivita conjuctura, mare, soare, puştimerolling on the floor. In doi ani am descoperit ce vreau cu adevarat in viata, m-a impins sa fac lucruri la care nici nu indrazneam sa visez (in sensul bun), am trait mai intens, m-am bucurat mai "curat" de orice clipa... e frumos sa iubestihappy.

| kidulinha a răspuns:

6 luni si 2 saptamana:X

| Sara2 a răspuns:

4 luni 1 saptamana si 5 zile, adica 4 luni jumate (cred ca se va fini curand)

| marsy a răspuns:

Pe 8 3 luni

| xibalba a răspuns:

Pe cuvantul meu ca nu stiu laughing nu avem o data anume, important e ca suntem doi.

| ÅñdRa a răspuns:

Buna
Eu am o luna si o zibig grin

si de abia astaseara ies cu el ca sa ''sarbatoresc'' asta.big grin
Si sper sa fie cat mai multbig grin
:X

| viatadecacatt a răspuns:

De exact o saptamanahee hee

| albastrel a răspuns:

2 ani si 6 luni fara aproape 3 saptamanihee hee

| Corinne a răspuns:

Dau si eu raspunsul meu printre atatea raspunsuri cu ani de zile.
Eu am 4 luni implinite pe 12 februarie!love struck

| lostcontrol12 a răspuns:

2 ani si 10 luni:X

| hamsterx a răspuns:

11 luni:X

| 16.laura.16 a răspuns:

3 ani si 10 luni.

| constantyna a răspuns:

De putin timp, nici nu stiu exact deoarece si acum suntem in procesul de cunoastere reciproca, nu stim, dar inima mea "dicteaza" sa fiu cu el.Am inceput sa ne cunoastem de foarte mult timp, dar nici unul nu ne gandeam sa fim prieteni(lol)!

| soricica a răspuns:

1 an si 5 luni [acum pe 14 februarie:X]
sper ca o sa fie si mai multbatting eyelashes

| daniDeeDee a răspuns:

A durat un an. sad

Răspuns utilizator avertizat
| miauu a răspuns:

7 luni facem pe 15
love struck

| petronela_4784 a răspuns:

De 6 ani si jumatate!

| lololololol a răspuns:

O zi si 3 ore.

| silver19 explică:

Eu de vreo 2 luni...happy

| MissD a răspuns:

1 an si 10 luni:d

| Brigitta a răspuns:

De aproape 7 ani happy

| eubahhh a răspuns:

2 ani si 7 luniii impliniti in 4 februarie love strucklove strucklove strucklove struck

ne iubim multlove strucklove strucklove struck

| emy_8408 a răspuns:

Daca nu ma desparteam de fostul saptamana trecuta aveam 3 ani fara o luna crying

Răspuns utilizator avertizat
| Mădălina_2296 a răspuns:

5 luni si 10 zile:X:X