| AvalohAlyn a întrebat:

De care ciocolata consumati? Va place ciocolata amaruie?

Răspuns Câştigător
| welcometowonderland a răspuns:

Nu obisnuiesc sa mananc ciocolata amaruie. Cel mai mult imi place ciocolata alba(obisnuiesc sa cumpar mereu), cea cu Oreo, cea cu fructe uscate sau cu fructe de padure, Poiana, Africana, Primola cu visine, Schogetten(cea mai delicioasa, parerea mea), Lindt cu lapte, Laura de coco, piersica sau caramel, Milka Collage(delicioasaaa), Milka Bubbly(foarte buna, de asemenea :X ), Milka Iaurt de capsuni, Milka Biscuiti, Batonul Copilariei(preferata mea, cu toate ca o cumpar foarte rar), Ciocolata de casa...

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Milka

| m1dn1gh7 a răspuns:

Ritter Sport de iaurt / iaurt cu capsuni (preferata mea) si ciocolata neagra.

| munteanuionvictor a răspuns:

Eu prefer ciocolata cu alune, dar e foarte buna și cea amara.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Ciocolata alba.E preferata mea.

| Laura20035647 a răspuns:

MIe imi place ciocolata albă și aerată. O recomand.
Funda?

| SinguraticSingur2003 a răspuns:

Iubesc ciocolata amăruie!
De asemenea îmi place și ciocolata albă.