| laviniabeluska11 a întrebat:

De câte ori e normal să faci sex pe săptămână într-o relație care durează de mult timp?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De cate ori le place la amandoi, fara sa se simta epuizati dupa.

| whatevernvm a răspuns:

Nu e nimeni în măsura sa ți dea un număr exact de zile. Fiecare relație difera.
Pentru mine aproape zilnic e perfect.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e programata treaba si masurata nu iese nimic

| RAY a răspuns:

Nevoia de sex este una involuntara,e ca daca ai intreba de cate ori sa beau apa pe zi, depinde de organismul tau, biologia ta, stimuli, atractie etc

| mihai69 a răspuns:

De cât ori e nevoie și acceptat de ambii parteneri.

| doctorandus a răspuns:

De câte ori vrei/poți.

| Emilian65 a răspuns:

Faci sex de cate ori simtiti nevoia tu si iubitul tau.

| Sofer a răspuns:

Sex 7 zile din 7 as face daca as locui cu o fata.

| Plato a răspuns:

Nu exista normal/anormal. Intelegeti ca nu totul e o știință, sa aibă date exacte.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cât simți că e necesar!

Răspuns utilizator avertizat
| Spartacus12345 a răspuns:

Chiar si in fiecare zi. Depinde cand simtiti voi ca trebuie sa o faceti. Cand esti tanar/a e normal sa faci sex foarte des, dar pe masura ce imbatranesti actele sexuale se raresc

| Adrian7art a răspuns:

De cate ori simți-ți nevoia..nu e ok sa iti faci un barem sau sa crezi că dacă nu e aceeași frecvență mereu aveti o problemă.
Ci mai mult contează cum si dacă placerea e de ambele părți.
Preferabil de calitate decât cantitate.

| BravoJohn69 a răspuns:

De câte ori simți nevoia