| y8yujfuyyfvuy a întrebat:

Vi se pare normal ca un copil de clasa a 9-a, indiferent de situatia de la scoala, atata timp cate toate mediile lui sunt peste 5, sa faca osedinte de meditatii pe saptamana? Dintre care unele dureaza chiar si 6 ore...

3 răspunsuri:
| catalineusx a răspuns:

Sincer nu prea sunt de acord cu sedintele de 6 ore.Sunt in clasa a 9-a si crede-ma daca stau la sedinta si 2 ore imi este de ajuns si cred ca deja 6 ore e prea mult si copilul nu mai e atent de ci nu mai intelege nimic si plateste banii degeaba

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Ce...subtil

| cosmin9834 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa inveti tu fara meditati.IN primul rand economisesti bani care iti va fi de mare folos mai departe(facultate) si sunt sigur ca orice copil indiferent de situatia materiala poate sa invete singur pentru 7-8.