| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori se poate folosi un test de sarcina ( BARZA )

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Testul de sarcina este de unica folosinta!
La urmatoarea evaluare cumperi alt test!

| Alexutz_Alex_1994 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Un raspuns simplu si bun. mersi. intreb si eu ca doar nu dau in cap la nimeni.

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Asa cum seringa este d e unica folosinta, asa si testele de sarcina sunt de unica folosinta!
Un tampon il poti refolosi? cu siguranta ca nu.
Deci. daca ai fost instiintata ca un test de sarcina poate fi refolosit, te-a mintit si si-a batiut joc de tine.
O zi bunahappy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu am invatat la gradi ca barza e un mamifer nu test de sarcina

| SkyPilot a răspuns:

Nu se refoloseste.
Cum faci, il pui la uscat sau va adunati mai multe fete si il treceti de la una la alta? happy

| David000000 a răspuns (pentru SkyPilot):

laughing) nu se refoloseste niciodata dupa cum am citit in unele intrebari se arunca imediat///pe bune? e asa scump 5.5 lei?

| SkyPilot a răspuns (pentru David000000):

Nu stiu care e ideea autorului intrebarii. E prima data cand aud de asa ceva. Poate economiseste si detergentul pentru lenjeria intima happy

| missme99 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu, se spala, se congeleaa in punga neagra de plastic, musai neagra.
La urmatoarea folosire se decongeleaza DAR numai la soare. Daca e iarna, naspa - n-ai soare. Cand au inceput sa curga stropii de apa din el, il iei, il fluturi de 2-3 ori in aer pana dispare liniuta/liniutele, apoi faci pipi pe el din pozitia stand in picioare (nu se mai poate din aceeasi pozitie ca prima data pentru ca el tine minte) ...si gata. tongue

NU SE POATE FOLOSI DECAT O DATA!

| Alexutz_Alex_1994 a răspuns (pentru David000000):

Este 13,5 lei si nu este scump. voiam doar un raspuns sa fiu lamurit.

| Felys a răspuns:

Tot de atatea ori cat folosesti si prezervativul

| David000000 a răspuns (pentru Felys):

De curiozitate....de cate ori in folosesti? eu stiu ca se foloseste si se arunca?

| Felys a răspuns (pentru David000000):

Eu nu folosesc deloc, nici, nici

| David000000 a răspuns (pentru Felys):

Si de cate ori il folosesti? doar odata pfff oameni batuti in cap...

| PedoBarbie a răspuns:

O singură dată.