| Biancasata a întrebat:

De câteva zile am o greata care îmi vine și revine. De rămas nu am rămas pentru ca tot timpul am făcut protejat, ce ar putea fi? Poate ca și sunt stresata

1 răspuns:
| Necunoscut112 a răspuns:

Stările de greaţă pot apărea dintr-o mie de motive. Ca să excluzi posibilitatea unei sarcini, fă un test de sarcină. Pentru a depista cauza stărilor de greaţă, poţi începe cu efectuarea analizelor de bază. Dacă nu descoperi nimic şi stările naspa persistă, continuă investigaţiile.